Powered by Smartsupp
Search

Kristalia

POPIS ZNAČKY:

Kristalia je italská firma, založená v roce 1994 mladými podnikateli se společnou vášní pro design a jazz. Mladost, lehkost tvorby a sebevědomý výraz charakterizují celou produkci Kristalia i dnes.

Počínaje pozdními 90-mi lety 20.století dochází v Kristalia k usazení firemní organizace. Klíčovým až osudovým dogmatem tvorby Kristalia se stává prosazování nových cest, orientace na duchem mladou klientelu, která není principálně svázána tradicemi. Kristalia přináší nadšení těm, kteří chtějí nábytkem vyjadřovat sebevědomí, vědí, co chtějí a milují kvalitu a jednoduchý, až strohý design.

Toto motto firmy Kristalia naplňuje produkce, kterou tvoří jednoduše výrazné výrobky čistých linií, vždy s modením designem, který ovšem přetrvává moderní a módní celá leta. Výrobky Kristalia charakterizuje zaměření na nejmenší detail a vysoká kvalita provedení. Ta je i zárukou dlouhé životnosti a vysoké funkce.

Významná část produktů Kristalia je buď přímo určena pro venkovní použití a nebo dovoluje dokonce kombinované použití v interiéru i exteriéru. Ve všech případech však udržuje nezvyklou estetickou úroveň, která v segmentu zahradního nábytku jen těžko nachází konkurenci.

Cenově Kristalia cílí jednoznačně na střední třídu v interiérových řadách, na lehce vyšší střední třídu v řadách produktů pro exteriéry.

Produkty

Současná Kristalia nabízí širokou kolekci produktů vysokého designu

  • stoly, pohledově lehké, mnohdy využívají netradiční kombinace materiálu nebo technologie, široká variabilita rozkládacích stolů se způsobem rozložení, který šokuje jednoduchostí a elegancí
  • designové židle, malá křesílka, kancelářská křesla a stoličky a luxusní barovky ve vysokém designu a vysoké kvalitě zahrnují spektrum od střední třídy po vyšší střední třídu s prvky luxusu
  • doplňkové stolky, přídavné stolky k sedačkám nebo postelím, designové doplňky a lampy charakterizuje strohý design.

Design produktů Kristalia se zaměřuje na prosté, přímé linie a jednoduchost v umístění do interiéru. To pomáhá získávat dobrou pozici ve vybavení obchodních prostor, luxusních barů a restaurací a firemních prostor se silným emočním nábojem.

Bestsellery Kristalia se staly zejména stoly Sushi (Bartoli Design), židle Boum (Monica Grafeo, vítěz Young & design 2003) a židle Face (Luca Nichetto) nebo stolek Rotor (Luciano Bertoncini) se šokující variabilitou do prostoru.

V České republice se stal jednoznačně nejoblíbenějším produktem Kristalia v nabídce Punto Design za několik let botník Footbox (Luciano Bertoncini) v provedení zrcadla s hliníkovým rámem!

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU