Klasicky uklidňující tvar čela nabízí rovnováhu a jemnou harmonii. Lineární a vyvážená postel Blo 84 má minimalistický design s lineární výškou hlavy 84 cm.
Youniverse je postel, která staví uživatele do středu vesmíru snů, a to i s otevřenýma očima. Konstrukce přispívá k vizuálnímu efektu velkého pohodlí: Youniverse je manželská postel se zasněným, romantickým charakterem, která ponechává maximum prostoru uživateli a jeho snům.
Plné, měkké čelo postele Milo se skládá ze dvou velkých polštářů s naklápěcím mechanismem, s vodorovnými švy, které vytvářejí mírnou prohlubeň: atraktivní, ergonomický detail. Rám postele se vyznačuje rohovými spoji 45°, změkčenými mírným zaoblením.
Elegantní hranaté jednobarevné čelo postele oživené vysoce originálním všívaním vícebarevnými knoflíky v pastelových odstínech nebo s černými či bílými Swarovsky knoflíky.
Edgarovy velké čelové polštáře se vyznačují zajímavým designem vytvořeným dvojitým reliéfním horním prošíváním, což je krejčovský detail navržený tak, aby zdůraznil měkkou tloušťku povrchu.
Tim je ideální pro ty, kteří milují detaily, ale nechtějí se obejít bez pohodlí a lehkosti. Potah je na bocích obohacen o řasené lemy, dostupné ve stejné barvě nebo barvě kontrastní.
Charakteristickými rysy Nest jsou zakulacené polstrované čelo, které usnadňuje správné držení těla při čtení nebo sledování televize, a řada jemných detailů. Díky své transverzální osobnosti a kompaktním rozměrům se Nest krásně vejde do každé ložnice.
Postel, která ztělesňuje estetiku a pohodlí, design a kvalitu. Projekt je založen na pohybu čela postele, které lze pomocí exkluzivních vnitřních mechanismů naklánět do několika poloh.
Postel Ricordi značky Zanotta s jednoduchou strukturou a dokonalými detaily, která popisuje intimitu života. Přirozené materiály a barvy působí klidným dojmem. Tato postel zapadne do strohých i útulných interiérů v městských bytech, ale také v rodinných domech.
Čelo i rám jsou výraznými prvky postele Saddle bed: přeložení přes sebe připomíná tvar sedla, které dává jméno této rodině produktů navržené od Giuseppe Viganò.
Postel Grangala nabízí velmi vyváženou variantu postele, která díky svým dvěma samostatným čelním panelům různé velikosti vytváří plastický kontrast dvou rovin. Avšak kouzlo tohoto uspořádání přesahuje čistě estetický rozměr, protože mezera mezi dvěma čalouněnými panely byla zaplněna úložným prostorem.
Impozantní, čalouněná čelní deska je charakterizována zaoblenými koncovými panely, lemovaná černým pruhem.