Díky své modularitě umožňují komody Cabaret různá řešení pokud jde o rozměry a konfigurace: s otevřenou přihrádkou uprostřed nebo mimo střed, se zásuvkami, s dvířky ...
Domino Giro vytváří neobvyklou přítomnost v domácnosti, která je ještě originálnější dle zvolených kombinací. Dynamické a neobvyklé Domino Giro se vyznačuje stohováním jednotlivých prvků.
Domino Clino je design koncipovaný tak, aby vytvářel ty nejrozmanitější kompozice, přinášející svou výraznou přítomnost do jakéhokoli prostoru ve hře rozložených objemů a geometrií.
Komoda Dune značky Bonaldo má kreativní tvar. Oblé linie působí velice elegantně, ne však stroze a chladně. Komoda Dune může být krásným doplňkem ložnicí, obývacích pokojů i kanceláří.
Komoda s asymetrickým řezem dvířek, která zaujme svou elegancí i moderním stylem.
Minimalistická dřevěná komoda se třemi výsuvnými šuplíky. Komoda z řady Clover je bytelná a má jednoduchý design. Využívá krásu hrubě opracovaného masivního dřeva.
Komoda s asymetrickými otvory pro otevírání. Neokoukaný vzhled zaručí vašemu bytu nádech moderny a elegance. Komoda se skládá ze čtyř výsuvných zásuvek.
Hrátky s optikou a výrazné vzory nebrání praktickému užití komody. Designový vzhled ukrývá klasickou komodu s asymetrickými dvířky, kde uložíte vše, co potřebujete.
Dot System vzešel ze zadání třech slov: knihovna, modulární a na míru.
Pro milovníky funkčního high-tech designu představuje Bonaldo komodu Sunrise. Pravidelné kubické tvary komody Sunrise vyniknou zejména v moderním interiéru, který navíc ozvláštní magickým spodním světlem.
Úložný dělící prvek s názvem Urban, dokáže s každou místností hotové zázraky.