Pro ty, kteří chtějí vytvořit malé domácí studio nebo domácí kancelář, je Desk se svými zaoblenými tvary a kombinací dřevo - kov ideálním řešením. Díky nesčetné kombinaci barev se skvěle hodí i do dětského pokoje. Skladování a funkčnost zajišťuje zásuvkový díl s horní odkládací plochou, kterou lze vybavit i ochranným sklem.
Konferenční stolky Harpe jsou nejen ozdobou obývacího pokoje, ale i praktickými odkládacími plochami, které samostatně nebo v kombinaci elegantně zkrášlí obývací prostor. Kolekce konferenčních stolků Harpe je inspirována strunami harfy, od které dostaly svůj název.
Inovativní podnoží dodává stolu Bridge-U moderní a originální design. Deska z masivního dřeva se dodává v pevné a výsuvné verzi, které jsou k dispozici v různých velikostech. Jasné a základní linie pro dvě poloviční základny, které vypadají jako dva obrácené příhradové mosty, odtud jeho název.
Stolky, které Vás nadchnou svou nadčasovou elegancí a jednoduchým designem. Díky rozmanitosti materiálů a povrchových úprav se hodí do každého obývacího pokoje či ložnice.
Nemu není jen konferenční stolek, je to živý předmět. Jeho texturovaná skleněná deska má na rubové straně nepravidelný povrch získaný odléváním roztaveného skla, což vytváří ručně vyráběný efekt typický pro umělecké výtvory vyrobené ve sklářských pecích v Muranu.
Samostatně, ve dvou nebo ve třech, odkládací stolky Trio generují mnoho různých kombinací barev a rozměrů, podle potřeby nebo náhlé inspirace.
Ikonický konferenční stolek Piktor, vyjadřující svým tvarem filozofii firmy Sovet a zručné ruční postupy, je nyní navržen v nových skleněných a keramických povrchových úpravách, které zvýrazňují jeho základní linie v obytných prostorech.
Desky z mramoru jsou neprůhledné, teplé a příjemné na dotek, podepřené jednoduše na minimální kovové základně v černé nebo bílé barvě.
Každý konferenční stolek Time je složen z masivního rámu z ořechového nebo dubového dřeva na nerezové desce. Deska je vyrobena z průhledného tvrzeného skla nebo dub/ořech. Najdeme ho ve 3 různých velikostech.
Tyto příležitostné stolky, připomínající pařez, jsou inspirovány přírodou: kovové, válcové tvary s mramorovou nebo dřevěnou deskou.
Grafický znak a hravá geometrie definují modulární kulaté konferenční stolky navržené tak, aby dotvářely plochu pohovky tím, že poskytují opěrnou plochu v různých výškách a šířkách.
Lotus, všestranné malé stolky s vintage příchutí dostupné s kulatou deskou z lakovaného nebo dýhovaného dřeva nebo z keramiky se zaoblenou hranou. Základna je vyrobena z lakovaného kovu v úžasných kovových barvách.