Nejsou k dispozici žádné další produkty od této značky

Popis značky: 

Meson's je značkou velmi kvalitních italských kuchyní vysokého designového výrazu s bohatou funkční výbavou.

Společnost Meson's byla jednou z prvních italských společností, která přetvořila koncept vaření, od tradičního sortimentu až po jedinečný a průřezový systém designu. Meson's staví na různých tvarech, materiálech, a barev, které lze aplikovat na každý výrobek, který vytváří nekonečné kombinace. Návrhář je proto bez omezení, takže je schopen se přizpůsobit potřebám, snům a chuti každého zákazníka.

Meson's nabízí různé druhy kuchyní jedna z nich je kuchyň M_emo, která obnovuje hodnoty dřevěné kuchyně a přimýchává moderní technologie. Je zřejmé, že dřevo je základním prvkem, a proto ho společnost zpracovává podle dlouhé a vznešené tradice zpracování dřeva. Kuchyň je vždy doplněna různými doplňky, které jsou k dispozici v různých barvách, což je výsledek pečlivého výběru. M_emo se snaží spojit tradici a inovace, nabízet nadčasové kuchyně, které interpretují a předávají módu a trendy.

M_22 Crea je pro změnu kuchyň navržena tak, aby poskytovala dokonalou funkcionalitu, vytvářela design a eleganci. Rukojeti jsou charakteristické znaky této kuchyně a to vše zas nabízí Meson's v několika různých barvách dle Vaši chuti.

Kontaktujte nás

* povinné údaje