Jemné, jasně definované linie shrnují polstrovanou jídelní židli Noor s ocelovým rámem, který je lehký a pevný. Sedák se přibližuje ke konstrukci opěradla, aniž by se ho dotkl, takže působí jako by se vznášel.
Kuchyňská židle vyrobená ze dřeva nebo kovu s různými povrchovými úpravami a potažená trendy látkami a barvami. Tvar opěradla zaručuje pohodlné sezení. Kovová konstrukce je k dispozici v chromovaném a grafitově lakovaném kovu nebo ve verzi broušeného bronzu.
Little Moon si zachovává atraktivní design zádové opěrky a byl navržen pro potenciální uplatnění i v prostředí s malými prostory. Židle s drobnými rozměry má měkkou skořepinu vyrobenou z polyuretanové pěny a je navržena v kombinaci s množstvím podstavců.
Kůže, ekokůže, nabuková kůže a lícová kůže pokrývají židli, jejíž design kombinuje styl pařížských salonů od sedmdesátých let až po dnešní nejmodernější linie. Sedák stojí na jasanových nohách s finálním dotekem ořechu Canaletto nebo dubu.
Skutečný designový objekt zcela realizovaný z masivního tvrdého dřeva s detaily opracovanými z masivu.
Kolekce Mida je pojmenována po bájném králi Midasovi, který vše, čeho se dotkl, proměnil ve zlato. Podobně i sezení Mida dodává každému prostoru nádech stylu, má opěradlo s velkorysým, obepínajícím tvarem a kovovou základnu, která dodává konstrukci harmonický design.
Příběh Neny je příběhem dynamického ikonického křesla, které lze rozpoznat podle kontrastu mezi minimální konstrukcí a pohodlným a velkorysým sedadlem. Objekt zrozený ze zkoumání pohodlí, který reinterpretuje typické ženské vlastnosti rovnováhy, měkkosti a dynamiky.
Židle Eva spojuje zavinovací linie s dynamickou všestranností použití. Pevně a pohodlně Vás obejme, jako ten nejlepší přítel.
Židle kolekce Autumn značky Sovet působí minimalistickým dojmem, současně však zjistíme, že má krásné a inovativní křivky, které ihned zajmou.
Sharky je jednoduchá židle s čistým designem. Má mladistvý vzhled a dřevěné nohy, které dodávají interiéru příjemný útulný pocit. Název této židle pochází z výstupků ve tvaru ploutviček, jež slouží k připevněné nohou.
Židle Klia značky Kastel je vysoce odolná díky konstrukci z polypropylenu vyztuženého skleněnými vlákny. Židle Klia má jednoduché designové křivky, snadno se s ní manipuluje díky nízké váze a má všestranné využití. V mnoha zábavných a živých barvách je Klia jedinečnou židlí s tisíci tvářemi, která poslouží v domácnosti, kanceláři, čekacích prostorech i venku.
Velká rodina židlí a křesel s měkkými, objímajícími liniemi. Název připomíná číslo dvě, které se opakuje v celém designovém projektu, počínaje dvěma eliptickými povrchy sedadla a opěradla, které se smyslně točí kolem sedadla.