Powered by Smartsupp
Search

Erba

POPIS ZNAČKY:

Erba se profiluje specializací. Vyrábí pouze sedačky a křesla, která mají jedinečný rukopis vysokého designu a stylu. Byť ze všech produktů přímo vyzařuje modernost a čisté linie, designéři dokázali tyto emoce vtisknout i do křivek, které dovolují zasadit sedačky a křesílka Erba i do klasických interiérů.

V kolekci výrobků vyčnívají minimalisticky hladké a rovné sedačky, které na sebe strhnou pozornost svou nenápadností a dají vyniknout perfektnímu řemeslnému zpracování.

Velmi žádaným artiklem v České republice jsou funkční sedačky s nastavitelným záhlavím, sklonem opěráku nebo područek. Nastavitelným mechanizmem je vybavena velká část sedacích souprav z katalogu Erba. Přesto se tvůrcům podařilo vyvážit funkčnost a design s výrazem jednoduchého luxusu. Kolekce Erba se vyhnula podbízení východnímu stylu nebo narušení čistoty linií. Funkčnost je dokonale zapracována do perfektního estetického pojetí jednotlivých modelů.

S vysokou mírou vkusu jsou zpracovány i modely oblých tvarů nebo s kulatými područkami. Lze je usadit do interiéru klasického střihu, a přesto zůstanou moderní a výrazné.

Novinkové kolekce zahrnují prvky převlečného potahu, který sahá až na zem.  Potahové látky jsou často doplněny moderním zmačkaným efektem. I zde Erba udrží moderní pojetí plné vkusu a stylu.

Mezi křesly od Erby se nachází modely dnes již klasického corbusiérovského designu, moderní pojetí ušáku, pohodlná lehátka a divany stejně jako nízká designová křesílka.

K oslnivému dojmu z výrobků Erba patří kvalitní potahové materiály. Ať jsou to hladké látky, vzorované potahy v moderních i velmi netradičních vzorech nebo luxusní kůže. Mnoho modelů je vybaveno v základu snímatelnými potahy, které dovolují jejich praní nebo čištění.

Cenovou úrovní se Erba řadí do vyšší střední třídy. Přesto skrze cenu dokáže velmi dobře konkurovat v tržním segmentu srovnatelné úrovně kvality a jedinečného designu a sedací nábytek Erba je velmi oblíbený mezi milovníky italského designu, kteří hledají nezaměnitelný výraz sebevědomí a elegance.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU