Powered by Smartsupp
Search

DÉSIRÉE

POPIS ZNAČKY:

„Home Soft Home“ je způsob, jak Désirée interpretuje a přenáší emoce a pocity. Každý rafinovaný a pohodlný výrobek s jeho výrazným designem je skutečně jedinečný. Každý detail má svůj důvod a je vyroben s odbornou péčí. Výsledkem je půvabný životní styl, který se vyznačuje příjemnou atmosférou.

Design

Désirée, výrobce čalouněného nábytku od roku 1968, se sídlem v Tezze di Piave poblíž města Treviso, které v posledních desetiletích zažilo výjimečný průmyslový růst.
Výrobky firmy Désirée byly navrženy tak, aby vyhovovaly současným požadavkům. Proto společnost Désirée vlastní interní oddělení výzkumu a vývoje, které sleduje inovace, pokud jde o technologie a materiály, a zároveň si uvědomuje aspekty, které se konkrétněji týkají designu. Je také v neustálém kontaktu s různými návrháři. Mezi ně patří Roberto Gobbo, Marc Sadler, Setsu & Shinobu Ito, Simone Micheli, Roberto Semprini a také velký tým mladých lidí, který zahrnuje: Jai Jalan, Leonardo Zen a Andrea Lucatello.

Inovace

Společnost Désirée vždy používala pouze přírodní a ekologicky kompatibilní suroviny, které jsou plně recyklovatelné, jako je dřevo, kov a kůže. Pro ochranu produktu jsou všechny použité obaly chráněny nylonem, jsou vyrobeny z velmi silné lepenky, která je uzavřena pomocí horkého lepidla. Všechny obaly jsou 100% recyklovatelné.

Kvalita

Désirée vyrábí pouze v Itálii. Veškeré výrobní fáze včetně řezání krycích dílů, šití, konečného zakrytí a balení jsou prováděny na pracovišti, zatímco kontroly kvality provádějí vysoce kvalifikovaní pracovníci.
Struktury našich výrobků jsou čalouněny přírodními materiály, které respektují standardy kvality týkající se bezpečnosti a spolehlivosti. Použití některých jednoduchých mechanismů, z nichž některé jsou patentované, činí výrobek vhodný pro různé druhy použití a úrovně pohodlí.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU