Powered by Smartsupp
Search

Zalf

POPIS ZNAČKY:

Společnost Zalf nabízí velký sortiment nábytku, jak do domácnosti, tak do kanceláří. Jejich moderní design dodává každé Vaší místnosti velmi příjemný dojem. Zajímavá je možná modularita nábytku, díky které Vám splní všechna Vaše přání.

Společnost Zalf byla založena roku 1974 a její název nese iniciály 4 zakladatelů: Zavarise, Andreola, Lucchetta a Fanizzi. Krátce po založení se však majitelem společnosti stal Lucchetta.

Design

Firma má svou vlastní výrobní filozofii, jejímž cílem je nabídnout každému jednotlivci možnost vyjádřit svůj osobní výběr a jedinečnost. Zalf má projekty věnované dětem, dospívajícím, mladým párům a všem, kteří milují styl, ale také kreativitu a jistotu. Dokonale se hodí do všech místností a dokáže je udělat okouzlující.

Zalf nabízí vynikající výrobky s inovovaným designem a vysoce výkonnými technikami. S širokou škálou systémů, spolu se složkou plnou barev a nabídkou exkluzivních povrchů, dokáže uspokojit každého zájemce s jakýmikoliv požadavky a to i v prostředí s malými rozměry.

Zalf dodržuje všechny inovativní předpisy. Všechny jeho výrobky dává pravidelně kontrolovat akreditovanému Italskému Institutu.

Kvalita

Zalf vyrábí pouze v Itálii a ve spolupráci s exkluzivními architekty a designery. Vysoká kvalita produktů je zaručena způsobem zpracování.
Vybrat si Zalf znamená mít výběr ze širokého sortimentu výrobků, možnost zvolit si různé úpravy a materiály, které lze kombinovat v nekonečném množství různých řešení. Zalf systémy proto nenavrhují jedno hotové řešení, ale poskytují nástroje a řešení pro vybudování vlastního prostředí.

Zalf se spoléhá na dodavatele, kteří jsou přední v průmyslu. Také nabízí produkty navíc jako jsou například: zádové systémy, podpěrný drát polic, zpomalovací závěsy, šoupátka na zásuvky a studium se systémem zpomalení zámku pro praktické použití v naprostém bezpečí.

Více o funkčním pokoji od této značky naleznete zde.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU