Powered by Smartsupp
Search

Roberti Rattan

POPIS ZNAČKY:

Roberti Rattan je značkou nápaditého exteriérového nábytku. Přináší výběr lehátek, křesílek, stolů a sedaček pro venkovní určení. Zahradní nábytek doplňují slunečníky a další designové doplňky na ven.

Roberti byl založen v roce 1959 jako rodinný podnik a od počátku patří k nejlepším výrobcům venkovního nábytku. Jejich kolekce vždy hrály průkopnickou roli v designu a spojily nejnovější stylové trendy jak pro tvary, tak pro materiály. Každý kus odpovídá osobní interpretaci domácího a smluvního životního stylu, který kombinuje všechny parametry estetiky a pohodlí. Rozsáhlý sortiment venkovního nábytku umožňuje poskytnout možnost kontinuity a soudržnosti různých obytných prostor.
Úzká spolupráce mezi týmem Roberti R & D a evropskými architekty posiluje svůj stylový obraz a činí z něj jedinečný a osobnostní styl. Výrobní procesy probíhají převážně v Itálii, v regionu Veneto. Schopnost odborného řemesla kombinovaného s moderními procesy a technologiemi a vysoce kvalitními materiály umožňuje dosáhnout vynikajících standardů kvality. Roberti od svého vzniku věnuje velkou pozornost mnoha mezinárodním skutečnostem: vyváží do více než 50 zemí a hlavními partnery jsou projektanti a projektoví manažeři, maloobchodníci a provozovatelé v obytné a smluvní oblasti. Dodržování profesních etických norem v celém výrobním procesu je vždy součástí jejich mise.
MATERIÁL VYSOKÉ KVALITY
Zahradní a verandový nábytek už nemá jednoduchý obrys, který v minulosti používali: mají nyní estetickou hodnotu, design a pohodlí jako vnitřní nábytek a dále poskytují vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Hliník a nerezová ocel s vysoce kvalitní úpravou a speciálním systémem venkovního polštáře jsou jen některé z mnoha nových materiálů, které byly představeny v produkci Roberti, aby byla zaručena dlouhá životnost ve venkovním prostoru.
VÝZKUM A KVALITA
Spolupráce se slavným designérem označila vývoj ve vývoji designu v kombinaci s použitím nových materiálů, vytváření originálních a exkluzivních modelů. Byla vyvinuta nová koncepce venkovního nábytku: nové návrhy pro vstupní / výstupní území, jako spojení vnitřní a vnější obytné plochy.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU