Powered by Smartsupp
Search

Zanotta

POPIS ZNAČKY:

Mnohé produkty italské značky Zanotta se staly skutečnými ikonami. Spojují v sobě tradici, která vyjadřuje sílu odhodlání a schopnost řešit technologické a výrobní výzvy.

Současná kolekce Zanotta stojí zejména na širokém, ale zároveň vyhraněném portfoliu čítajícím designová křesla, perfektní italské sedačky, postele, moderní úložné policové a skříňkové systémy. Základní nabídku tvoří také výrazné a pohodlné židle, stoly, konferenční stolky a coffee tables a drobné zařizovací doplňky.

Zanotta se neomezuje výrobní technologií a úzkým výběrem materiálu. Perfektní zpracování dává tvář všem materiálům vybrané kvality od kovů (hliník, nerez, bronz nebo mosaz), přes klasické dřevo a dřevěné báze, sklo a moderní plasty až po exkluzivní kůži, nejkvalitnější látky, nebo třeba mramor, či žulu.

Samostatnou linii v tvorbě firmy představuje kolekce „Zanotta Edizioni“ – osobitě vytvářené objekty na pomezí užitého umění. Vysoký podíl ruční práce na těchto dílech doplňuje to nejlepší z italské řemeslné tradice přenesené do moderní technologie a doby. Ať se jedná o mosaiku, intarze, nebo malované dekorace, výrobky Zanotta Edizioni opouštějí výrobu pouze v omezených, mnohdy číslovaných sériích, které si i v čase obhájí svou hodnotu.

Na tvorbu limitovaných sérií odkazují také uzavřené co-brandované kolekce zvučých jmen. Mezi ty moderní patří například spolupráce s jinou špičkou italského designu a technologie – značkou Masseratti.

Zanotta se chlubí také plejádou architektů a designérů známých jmen. Tvar a tvář výrobkům značky Zanotta vtiskly takové osobnosti architektury a designu jako Achille Castiglioni, Gae Aulenti, Ettore Sottsass, Joe Colombo, Andrea Branzi, Bruno Munari nebo Ross Lovegrove a další.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU