Powered by Smartsupp
Search

Serralunga

POPIS ZNAČKY:

Serralunga nabízí mnoho variant na téma neotřelého zpracování květináčů, svítících váz, exteriérových světel a velmi neotřelého zahradního nábytku zejména z trvanlivých a kvalitních plastů.

Ze své filozofie řadí Serralunga své produkty na pomezí interiéru a exteriéru. Jsou konstruovány pro venkovní použití, ale jejich design rozhodně dotváří a nenarušuje interiérové kompozice. Zahradní světla jsou zajímavými a poměrně unikátními produkty, plastové květináče vysoké úrovně designu a zpracování jsou oblíbené jak do venkovních prostor, tak do obývacích a interiérových instalací. Lze je najít i v mnoha veřejných prostorách.

Inovace v podání Serralungy posouvá hranice nejen zpracování a použitých materiálů, ale také estetického zpracování – designu. Cílem je vytvoření skutečně průlomových výrobků, které charakterizuje jedinečnost a vysoká estetická úroveň na hranici sochařských kompozic.

Zahradní nábytek od Serralungy je vždy výrazný. Mnohdy až provokativní. Využívá nejmodernějších materiálů a způsobu jejich zpracování, ať se jedná o plasty nebo hliník.

Značku Serralunga v České republice zastupuje Punto Design.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU