Powered by Smartsupp
Search

Sangiacomo

POPIS ZNAČKY:

Sangiacomo je společnost, která vyrábí moderní designový nábytek s různými možnými modulacemi.

Dějiny

Společnost SANGIACOMO byla založena v roce 1968 v Brugnera. Firma neustále věnuje pozornost vývoji trhů, pečlivému výzkumu kvality a estetiky a funkčnosti, pečlivému výběru materiálů, které jsou schopné odlišit se od konkurence.

Filozofie

SANGIACOMO je společnost, která dosáhla úspěchu díky odvaze, kreativitě a vášni, s níž se snažila dosáhnout stanovených cílů. Již dnes je vysoká kvalita výroby SANGIACOMO konkurenceschopná ve velkých evropských zemích, kde je hlavní podmínkou úspěch. Neustálé zlepšování výkonu a investice do výzkumu a vývoje jsou základní povinností společnosti, která chce udržovat vysokou spokojenost svých zákazníků.

Technika

200 zaměstnanců, více než 1500 nepřímých zaměstnanců a celková plocha 50.000 m2 určená pro výrobu. Vyrábí nábytek s nápady a řešeními, které pokryjí velkou jednoduchostí a mají vliv na obývací a spací prostor s širokým výběrem materiálů, velikostí a přizpůsobitelným příslušenstvím.

Technologie výroby, která zajišťuje přizpůsobení a kontrolu kvality pro každého zákazníka, výběr a použití materiálů, které splňují nejpřísnější předpisy, řadu moderních služeb před a po prodeji jsou nejlepší zárukou pro jejich zákazníky.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU