Powered by Smartsupp
Search

Meson’s

POPIS ZNAČKY:

Meson’s je značkou velmi kvalitních italských kuchyní vysokého designového výrazu s bohatou funkční výbavou.

Společnost Meson’s byla jednou z prvních italských společností, která přetvořila koncept vaření, od tradičního sortimentu až po jedinečný a průřezový systém designu. Meson’s staví na různých tvarech, materiálech, a barvách, které lze aplikovat na každý výrobek, který vytváří nekonečné kombinace. Návrhář je proto bez omezení, takže je schopen se přizpůsobit potřebám, snům a chuti každého zákazníka.

Meson’s nabízí různé druhy kuchyní jedna z nich je kuchyň M2 Memo, která obnovuje hodnoty dřevěné kuchyně a přimýchává moderní technologie. Je zřejmé, že dřevo je základním prvkem, a proto ho společnost zpracovává podle dlouhé a vznešené tradice zpracování dřeva. Kuchyň je vždy doplněna různými prvky, které jsou k dispozici v mnoha barvách, což je výsledek pečlivého výběru. M2 Memo se snaží spojit tradici a inovace, nabízet nadčasové kuchyně, které interpretují a předávají módu a trendy.

M2 Crea je pro změnu kuchyň navržena tak, aby poskytovala dokonalou funkcionalitu, vytvářela design a eleganci. Rukojeti jsou charakteristické znaky této kuchyně a to vše zas nabízí Meson’s v několika různých barvách dle Vaší chuti.

M2 Goccia představuje díky způsobu otvírání pomocí zkryté rukojeti jeden ze znaků, který nejvíce charakterizuje styl Meson’s. Efekt lehkosti a zavěšení mezi základními moduly a pracovní deskou, vytváří základní schopnost tohoto projektu překračovat čas, aniž by došlo ke ztrátě estetické rovnováhy. Zručný restyling nyní dodává ještě rozhodnější a čistější charakter prohlubně pro úchop a přináší pohodlnější manipulaci, stejně jako snadnější čištění.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU