Powered by Smartsupp
Search

Kastel

POPIS ZNAČKY:

Kastel je úspěšný výrobce židlí a sedacího nábytku pro kancelářské prostory, do veřejných prostor i do bytu nebo domácí pracovny.

Série kancelářských a pracovních židlí zahrnují:

  • Základní řadu židlí pro pracovní prostory, zasedačky a přísedové sezení, klientské židle a židle do čekáren. Mnoho modelů lze spojit konzolí a vytvořit tak organizované sezení do sálů, kongresových center a prezentačních místností.
  • Střední třídu operativních kancelářských židlí pro běžné vybavení kanceláří a pro pohodlné, dlouhodobě sedavé zaměstnání. Operativní židle se vyznačují bohatou výbavou tlumicích mechanizmů, pístů, nastavitelných a pohyblivých částí. V konstrukci je cítit důraz na ergonomii a zdravé pohodlí.
  • Luxusní kancelářské židle, které mohou jak designem, tak kvalitou konkurovat značkám nejvyšší třídy.
  • Ředitelská křesla s výrazem luxusu, která si stále zachovávají italskou designovou duši a lze je postavit do reprezentačních prostor moderního i klasického stylu.
  • Lavice, sedací konzole a doplňkový sedací nábytek zejména pro veřejné prostory, společné firemní prostory, firemní recepce nebo čekárny.

Výrobky značky Kastel jsou charakteristické výborným poměrem cena výkon. V nižších cenových řadách bojuje Kastel s konkurencí důrazem na pohodlí, kterého dosahuje skutečně bravurním vyladěním použitých materiálů. I tento sortiment však charakterizuje pečeť italského designu. Transparentní plasty, neobvyklé tvary, jednoduchost a barvy.  To jsou hravé a krásné židle Kastel.

Operativní kancelářské židle nabízejí za velmi dobrou cenu bohatou mechanickou výbavu. Samozřejmě pohodlí a výdrž. Kvalitní zpracování je obrazem hodnoty, pro kterou je cena výrobků stále příznivá. To je předurčuje k častému nasazení v kontraktovém segmentu pro open-space kanceláře a velké kancelářské prostory

Ředitelské a reprezentativní kancelářské židle pak stojí na precizní kvalitě zpracování a výběru kvalitních materiálů. Samozřejmě zde již samotnou technologii a zpracování nedílně doplňuje špičkový design a emoční výraz.

Díky své kvalitě jsou výrobky Kastel velmi oblíbené do všech typů kontraktových dodávek. Vzhledem k velké variabilitě kombinací vzhledu, sedáku a podnoží je lze využít nejen v kanceláři, ale také v restauracích, barech, kavárnách a hotelech. Uplatnění již i v České republice našly produkty Kastel také třeba na diskotéce a v klubech.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU