Powered by Smartsupp
Search

Et al.

POPIS ZNAČKY:

Italská značka nábytku s více jak padesátiletou tradicí. Společnost Et al. se stále vyznačuje v Evropě jako úspěšná značka v oblasti vybavení interiérových a venkovních veřejných prostorů s širokou škálou řešení pro smluvní i veřejné využití. Kromě vysoké kvality materiálů a inovativního designu si Metalmobil zakládá především na úctě k člověku a přírodě. Jejich výrobky jsou z netoxických a recyklovatelných materiálů a to včetně obalů. Při jejich výrobě se spotřebuje minimální množství energie s velice přísnou kontrolou měření emisí. Každý z nich také projde důkladným testováním, aby splňoval vysoké standardy této společnosti i jejích zákazníků.

Sbírky Et al. jsou vytvořeny ve spolupráci s významnými designéry s celosvětovou reputací a vynikajícími odborníky v oblasti designu schopnými inteligentně interpretovat tržní trendy a citlivost. Design studio interiéru společnosti Metalmobil, oddělení výzkumu a vývoje a solidní zkušenosti s průmyslovými procesy jí umožňují vytvářet produkty, které se neustále vyvíjejí a zvyšují nabídku výrobků.
Dynamický design, řemeslné zpracování, zakotvené v čase a předávané generacemi, v souladu s moderními průmyslovými procesy, a 100% italský výrobní řetězec jsou komponenty, které charakterizují značku Et al..
Et al. je italská společnost, která je otevřená světu a miluje Itálii. Sídlo společnosti a všechny její výrobní závody se nacházejí již více než padesát let v oblasti mezi Romagnou a Marche, která se starala o styl s hlubokými kořeny v umělecké kultuře a výrobní tradici. Pro společnost Et al. zachovává toto dědictví znamená pěstování italských produktů jako jediný možný způsob, jak vyjádřit hodnoty kvality a pracovní etiky.
Společnost Et al. dává přednost dodavatelům, kteří vyrábějí materiály jako: certifikované dřevo a označení, které určuje, že dřevo obsažené v produktech pochází z lesů, které jsou spravovány správně a zodpovědně podle přísných environmentálních, sociálních a ekonomických standardů; plastové výrobky, které jsou označené, s cílem usnadnit jejich uznání v operacích využití po skončení jejich životnosti a také certifikované sklo. Všechny obaly jsou vyrobeny z opakovaně použitelných a recyklovatelných materiálů.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU