Powered by Smartsupp
Search

Desalto

POPIS ZNAČKY:

Přes více než třicet let šíří Desalto světem myšlenku esteticky propracovaných a funkčních produktů, které nestárnou hlavně díky neustálému technickému a technologickému výzkumu.
Příběh Desalta sahá do roku 1990, když čtyři bratři Orsenigové, dědicové kovozpracujícího závodu, uskutečnili svůj sen o moderní výrobě a oslovili uznáváné i začínající designéry. Různé tvůrčí pohledy sjednotili pod jednou značkou a její filozofií, jež je založená na harmonii, eleganci, čistém designu a originalitě. Dodnes si Desalto udrželo svého mladistvého ducha a nabízí ikonický nábytek a doplňky, které se umí přizpůsobit proměnlivosti každodenního života.
Vynikající kvalita a výrobní kapacita jsou dvě z charakteristických vlastností společnosti Desalto, která je předním zástupcem italského designu po celém světě. Každý design představuje podstatu řemesel typických pro Italii zejména v oblasti Brianza. Desalto se může pochlubit vnitropodnikovým a externím výrobním řetězcem, který je v každé fázi řízen jakostí, aby zajistil dlouhodobou hodnotu a krásu.
Neustálý technologický výzkum společnosti Desalto a sofistikovaný styl designu vytvářejí perfektní nábytek. Flexibilita výroby nabízí emotivní zážitek přizpůsobeného produktu, který je navržen tak, aby vyhovoval potřebám sofistikované, náročné klientely, která chce ve svém domě vytvořit osobní vzhled. Každý jednotlivý objekt se tak stává znakem kreativní flexibility a kvalitativní excelence.
Hluboká kultura designu a nevyčerpatelná zvědavost pro technologie a inovativní materiály se v Desaltu spojují s rozsáhlými zkušenostmi ve své oblasti získaných a zdokonalovaných v průběhu času. A nakonec přesná kontrola všech fází realizace projektu, od prototypového vývoje až po inženýrství, činí Desalto dnes jednou z předních světových špičkových nábytkářských firem.
Design, stejně jako všechny ostatní projektové a výrobní činnosti, lze provádět s ohledem na životní prostředí a zdraví, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita života pro budoucí generace. Proto Desalto je vždy pozorný vůči environmentální udržitelnosti ve výrobním procesu.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU