Powered by Smartsupp
Search

Chairs&More

POPIS ZNAČKY:

Židle Chairs and more jsou určeny pro kontraktové realizace, zejména pro extrémní zátěž v restauracích, barech nebo hotelích. Chairs and more jsou především židle, ale nejen židle. Firma nabízí designová křesílka, stoličky a drobný sedací nábytek nejen italského vzhledu, ale také kvalitní italské výroby.

Chairs nad more je značka, která vymýšlí, vytváří a vyrábí židle s řemeslnou důsledností a nasazením. Moderní židle Chairs and more jsou vyvíjeny podle mezinárodních požadavků, tedy v souladu s nejaktuálnějšími trendy světového designu a požadavky marketingu. Každá kolekce vyjadřuje jednoduchý a lineární styl, ale dokáže vyniknout originálnostou.

KVALITA
Produkce společnosti Chairs & More je vyvinuta a vyráběna výhradně v Itálii. Rozmanitost modelů a použití různých materiálů je charakteristickým znakem společnosti. Chair & More najde nejinovativnější materiály a řemeslné techniky, jako jsou ručně tkané nautické lano kolekce Jujube nebo technologický a inovativní PolyPlus polyuretan na lavičce Churros. Každý produkt poskytuje nejvyšší úroveň kvality.
KOMFORT A INOVACE
Důležitost komfortu, kvalitních materiálů a přesné produkce umožňuje společnosti Chairs & More každoročně nabízet nové sbírky a získávat zpětnou vazbu od trhu a mezinárodního tisku, kteří uznávají silnou osobnost a neustálé úsilí při hledání nových koncepcí produktů. Přizpůsobení, kompatibilita a modularita jsou základem pro vývoj sbírek. Každý produkt je dostupný v mnoha variantách, aby vyhověl různým potřebám návrhářů a koncových uživatelů.
PÉČE A ZÁKAZNÍCI
Společnost Chairs & More spolupracuje s designéry, architekty a interiérovými dekorátory pro projektování v obytných a smluvních oblastech. Tímto způsobem zákazníci vědí, že od společnosti mohou očekávat spolupráci a spolehlivost. Cílem je vybudovat loajální vztahy v průběhu času.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU