Powered by Smartsupp
Search

Casamania

POPIS ZNAČKY:

Casamania vznikla v roce 1984 a protlouká se světem návrhů a designu o 360 stupních s mnoha výrobky, které začínají na funkčních systémech vybavení interiéru (knihovny, šatny), přes židle a stoly, křesla, sofa, světla, až po drobné interiérové doplňky.

Casamania si dává za cíl tvořit a nabízet výrobky, které jsou jedinečné a originální. Výrobky, které inspirují, vyčleňují se výrazem designu, někdy až provokují skutečně neotřelým pojetím. Casamania, to jsou výrobky, které jsou bohaté svou funkčností a estetičností. Realizujte s nimi své fantazie o hravém interiéru, roztančených barvách a nečekaných materiálech. Casamania je předurčena k žití s humorem a sebevědomím, který mění pouhý italský desénový nábytek na samotnou atmosféru bytu nebo domu.

Casamania dozrála na zkušenosti s tvorbou designových doplňků, ale především na modulárních systémech, které se přizpůsobí každé situaci a prostředí od obytných prostor přes studia, kanceláře nebo prodejny. Nosnou část portfolia funkčního nábytku tvoří policové systémy pro šatny a obchodní prostory, které dovolují absolutně variabilně vyskládat prostor formou stavebnice. Vedle polic v různých délkách, tloušťkách, materiálech a úpravách lze do systému kombinovat menší skříňky, jak stojací, tak zavěšené, nebo zásuvkové systémy, kontejnery nebo závěsné prvky.

Srdcem značky je koncept inovace. Trvalé hledání a výzkum nových forem a materiálů nabízí klientům Casamania možnost obklopit se charakteristickými předměty lehkého a moderního ducha. Výraznou část katalogu tak tvoří solitérní výrobky, ať jsou to komody, křesla, židle nebo stojany, věšáky a lampy. Charakterizuje je velmi výrazný designový projev, netradiční materiály nebo netradiční pojetí. Solitérními zůstanou, protože vedle nich nelze postavit nic s vlastním výrazem. Mohou se vyvažovat, ale zasazeny mohou být pouze do minimalistického prostředí, ze kterého jednoznačně vystoupí a zaručeně vzbudí zájem.

Casamania je divize firmy Frezza spa, která vyrábí špičkový kancelářský nábytek. V souvislosti s tím tvoří část jejího sortimentu výrobky na pomezí kontraktového zboží a vybavení pro stylovou domácnost. Židle, barovky, psací a pracovní stoly, barové stolky nebo konfrenčení stolky a coffee table … to jsou jen některé výrobky, které nesou rukopis špičkového italského designu. Charakterizuje je elegance a výraz, který lze ovšem zasadit do jakéhokoli moderního prostředí. Mohou stát uprostřed Vaší jídelny, ale mohou tvořit i firemní zasedačku nebo domácí kancelář. A zaujmou i hosty kavárny nebo restaurace. Najdete je i na letišti nebo ve veřejných prostorách.

Silný, nezaměnitelný výraz designu Casamania vzniká díky spolupráci s mnoha z hlavních světových designérů a mladých talentů. Jména jako Karim Rashid, Simone Michelli, Norayr Chatchatryan, Fabio Novembre nebo Luca Nichetto doplňují design studia jako WIS Design a mladé talenty jako Sophie De Vocht. Předměty z dílny Casamania nabízí novou vizi zařízení interiérů jako výraz stylu, životní filozofie a osobnosti.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU