Powered by Smartsupp
Search

Bralco

POPIS ZNAČKY:

Kancelářský nábytek firmy BRALCO je určen jak pro ředitelství velkých podniků, tak pro sídla středně velkých firem, recepce, konferenční sály i jednací místnosti. Podrobná znalost a letité zkušenosti, stejně jako spojení funkčnosti a estetiky s maximálním důrazem na detail představují optimální řešení pro každého, kdo chce čas určený práci trávit v estetickém a příjemném prostředí.

Historie společnosti Bralco se váže k minulosti nábytku samotného, protože společnost vznikla, vyvíjela se a získala současný mezinárodní rozměr tím, že působí v benátské průmyslové oblasti, která dala oboru nábytkářství prvenství a proměnila ji v italskou unikátnost.

Jedinečné poslání

Bralco myslí na člověka a jeho pohodu vyhledávajíce pokrokové materiály. Využívá nejlepší italský design a uskutečňuje průmyslovou výrobu s malým dopadem na životní prostředí. Nabídka firmy Bralco je charakteristická tím, že všechny její kolekce jsou vždy dostupné s pevnými dodacími lhůtami; orientace na zákazníka, správný přístup k řešení problémů a ochota naslouchat představují hodnoty, které kromě 24 měsíční záruky a dostupnosti komponentů v průběhu dalších 10 let nabízí.

Design Made in Italy

Tento design je symbolem znamenitosti, který značku Made in Italy činí odlišnou a který pro Bralco znamená neodmyslitelnou přidanou hodnotu, na níž společnost založila své základy. Bralco produkt je rozpoznatelný díky svému charakteristickému stylu a odlišujícím prvkům, které dávají výrobku jedinečnost a nenapodobitelnost. K hodnotám designu Made in Italy řadíme mimořádné poslání směřující ke kvalitě a k průmyslovým postupům, které zaručují časem nedotčenou sourodost.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU