Powered by Smartsupp
Search

Bonaldo

POPIS ZNAČKY:

Tradice Bonaldo už od roku 1936 představuje moderní výrobky, kreativní a vyhledávané, které vyjadřují hluboký smysl zkušenosti a paměť tradice.

Bonaldo vyrábí předměty do interiéru i exteriéru již od roku 1936. Nábytek a doplňky Bonaldo vyjadřují moderní design a emoce v širokém portfoliu výrobků univerzálního určení. Největší devizou portfolia Bonaldo je skutečně šíře katalogu. Najdete zde vše, čím se dá moderní byt nebo dům vybavit, ať co do stylu nebo co do určení.

Bonaldo vyrábí ryze italský nábytek, jehož design je naplněn vkusem a stylem života, design, který je jedinečný. Produkce Bonaldo současně promlouvá různými mezinárodními tendencemi současného designu. Není to protiklad. Italské výsadní postavení v designu udává trendy, a to někdy i tím, že absorbuje cizí vlivy a inspirace a přetvoří je jedinečným způsobem.

Produkce Bonaldo představuje výrobky velmi dobré kvality, kreativní a vyhledávané, které vyjadřují hluboký smysl dlouhé zkušenosti a tradice. Z nabídky Bonaldo si tak vybere konzervativec, i extravagantní a sebevědomý modernista. Design je někdy minimalistický, jindy tradicionalistický, ale i provokativní. Bonaldo používá netradiční materiály i netradiční kombinace barev. Jindy zde však nalézáme vyjádření hodnoty i luxusu a velmi usedlé pojetí věci.

Výběr z výrobků je dále doplněn neuvěřitelně širokou nabídkou potahových materiálů a variant zpracování konkrétních výrobků.

Cílení na širokou střední třídu se promítá i do cenové politiky Bonaldo. Nabídka zahrnuje široké spektrum od velmi levných výrobků přes věci běžného denního určení až po luxusní nebo jedinečné prvky.

Hlavní charakteristiky nabídky Bonaldo:

  • Čalounění k dennímu používání. Drtivá většina čalouněného nábytku od Bonalda je v základu konstruována tak, aby látkové potahy byly plně snímatelné a bylo je možno čistit nebo prát. Koženky a umělé kůže jsou vysoce kvalitní a srovnatelné s pravou kůží. Kůže jsou bytelné a odolné, ale přitom nikdy nepostrádají jemnost.
  • Sedací soupravy a sedačkové kompozice bez kompromisu v kvalitě. Bytelná a spolehlivá konstrukce sedaček vyráběných velmi tradičními metodami je doplněna pečlivým výběrem dodavatelů potahových látek a jejich ošetřením. To zaručuje dlouhou životnost a odolnost.
  • Rozkládací sedačky charakterizuje cílení na rozumnou cenu, která je má zpřístupnit široké klientele. Udržují však designový výraz, kvalitu zpracování a variabilitu funkce.
  • Čalouněné postele v obrovském výběru základních tvarů. Bonaldo nabízí postele s úložným prostorem i nízké postele do podkroví, obrovské postele do prostoru s odkládacími plochami, ale i postele netradičních nebo nesouměrných tvarů. Perfektně provedené čalounění doplňuje variabilita ve stylu provedení. K dotvoření celku je zde nabídka čalouněných nočních stolků, výběr z různého pojetí záhlaví.
  • Dětské postele nejsou jen pro děti. Ohromná variabilita rozměrů dovoluje, aby postel od Bonalda s dítětem rostla skrz pubertu a stala se prvním zařizovacím předmětem mládežnického doupěte. Kombinace rozšířitelných prvků k dokonalosti dovádí preciznost a kvalita rozkládacích mechanizmů.
  • Židle, stoličky, barovky… jsou hravé, provokativní, konzervativní a solidní. Jsou levné, jsou osobité, jsou luxusní. Plastové židle, židle čalouněné v kůži nebo látce, barovky na pístu i přísně minimalistické designové stoličky…nebo třena transparentní a barevné moderní židle. Jsou do interiéru i na ven. Jsou pro všechny a pro všechno.
  • Stoly, ať se jedná o jídelní stůl, konferenční stolky, přídavné stolky k postelím nebo stoly k sedačce opět cílí na každého. Skleněné stoly, umělá hmota, stoly větších rozměrů, kombinace se světlem, nebo stoly pro zahradu a terasy. Jsou plné elegance, funkcí a originálních nápadů nejen v designu.
  • Designové doplňky domácnosti – to jsou hlavně výrazné knihovny z jednoho kusu, věšáky, lampy… a mnoho dalších drobností, které tvoří charizma bytu nebo domu.

Bonaldo spolupracuje s těmi nejpokrokovějšími designéry. S tvůrci, schopnými inovovat styl moderního designu. Ron Arad, Karim Rashid, Mauro Lipparini, Toshiyuki Kita, Denis Santachiara, D’Urbino e Lomazzi, Giuseppe Viganò… to jsou někteří z prestižních mluvčích firmy v realizaci vize bytového designu.

Firma Bonaldo vždy stavěla na experimentech s materiály. Šedesát let pracuje s mnohostranným využitím kovových trubek. Dnes vyvíjí velkou škálu umělých hmot. Používá tlakové lití hliníku nebo moderní flexibilní polyuretan lisovaný za studena a polypropylen.

Mise firmy Bonaldo představuje styl rozvoje, kterým stále více dosahuje uznání jak od veřejnosti, tak od kulturních a obchodních činitelů, s udělením mnoha mezinárodních cen. Bonaldo je značka, která zůstává jedním z hlavních představitelů „ Made in Italy“.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU