Powered by Smartsupp
Search

Archiutti

POPIS ZNAČKY:

Nosnou linií nabídky Archiutti jsou kancelářské stoly a jednací, konferenční stoly do zasedacích místností. V segmentu stolů pro kancelářská pracovní místa najdeme

  • segmentové stoly pro sestavy pracovních konzolí s centrální nohou určených zejména do open space,
  • samostatné referentské stoly,
  • segmenty pro vytvoření individuálních pracovních hnízd (např. sestavy stolů do L)

Kancelářské stoly Archiutti mohou být doplněny krytými lištami pro organizaci kabeláže, konzolí pro montáž držáku monitoru nebo oddělujícími paravany v případě oboustranných konzolových sestav.

Další možnosti konfigurace otvírá volba podnoží a integrace zásuvkových kontejnerů nebo skříňkových sestav s horní odkládací plochou. Desky pracovních stolů nabízí varianty od lamina přes dýhy až po kůži nebo sklo.
Silnou stránkou produkce Archiutti jsou meetingové (konferenční) stoly, které lze kombinovat do mnoha tvarů, velikostí a konfigurací.

Skříně, zásuvkové a policové díly dovolují vytvořit v kanceláři dostatek úložného prostoru dle specifického určení s dodržením jednotné desénové linie kancelářského nábytku jako zařizovacího celku.
Nabídku základního kancelářského nábytku Archiutti doplňují speciální sestavy recepcí, recepčních pultů a recepčních stolů.

Punto Design – oficiální zastoupení Archiutti v České republice.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU