Powered by Smartsupp
Search

Plust Collection

POPIS ZNAČKY:

Italská společnost Euro3Plast se zaměřuje zejména na technologii, inovaci a designové možnosti plastů. Zaměřuje se nejen na kvalitu výrobků, ale také na šetrnost k životnímu prostředí.

Ve spolupráci s národními i mezinárodními designéry vyvíjí společnost PLUST Collection systémy, které splňují různé požadavky na vnitřní a venkovní prostory.Společnost vždy hledala mladé talenty schopné navrhnout projekty, které splňují charakteristiky všestrannosti, síly, lehkosti a estetiky.

Euro3plast je společnost definovaná svými produkty, kde se tradice a inovace slučují a vzájemně reagují, kde je flexibilita klíčem k budoucnosti. Společnost schopná interpretovat měnící se poptávku na trhu a obnovit svůj sortiment, aniž by někdy obětovala svou osobní identitu.Řada šesti značek zaměřených na uspokojování více cílových potřeb. Produkty v široké škále stylů, ale všechny výrazy jedné filozofie designu, kde estetika splňuje technologii, protože krása není jen styl, ale i dobrý design.

Transparentní politika, principy odrážející poslání společnosti, kde systémy řízení představují výchozí bod pro neustálé zlepšování norem kvality a vlivu výroby na životní prostředí.
Produkt, který je nejen důsledkem pozorné obchodní strategie, ale jednoznačným výrazem firmy, která investuje do výzkumu zaměřeného na vytvoření praktického 360stupňového kruhu, který zahrnuje všechny aspekty společnosti od výroby až po distribuci.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU