Moderní italská sedačka zaujme nejen odlehčeným vzhledem a designem, který vyjadřuje měkké pohodlí, ale také variabilitou dostupných modulů pro osobitou sedací soupravu.
Venkovní lenoška s pohodlným sedadlem a ergonomickými zády pro úplnou relaxaci. Celá kolekce Key West zahrnuje mnoho modulů: od jednomístných po třímístné pohovky, s područkami nebo bez nich, rohové sezení i stoly.
Prvek s jedinečným a výjimečným designem, který dokáže předefinovat venkovní prostředí. Díky širokému kruhovému sedáku je ideální pro chvíle odpočinku na zahradě nebo u bazénu, zatímco svršek z Batyline nabízí jemný stín před těmi nejintenzivnějšími slunečními paprsky.
Kolekce Calipso, elegantní a minimalistická, je výsledkem důkladného kompozičního a stylistického výzkumu, který hledá nejen novou modularitu a expresivitu nábytku, ale také nový rozměr blahobytu, který umožňuje vytvářet rafinovaná nastavení „na míru“.
Z navažského slova „Kéyah“, které představuje myšlenku těsného spojení a rovnováhy mezi člověkem a přírodou, vzniká židle, která naznačuje dialog s prostředím ve venkovních kontextech.
Lotus, všestranné malé stolky s vintage příchutí dostupné s kulatou deskou z lakovaného nebo dýhovaného dřeva nebo z keramiky se zaoblenou hranou. Základna je vyrobena z lakovaného kovu v úžasných kovových barvách.
Kulatý stůl Bistrot s deskou o průměru 140 cm je vhodný pro mnoho různých situací, vždy s dokonalým vzhledem. Stůl má tvarované nohy z masivního jasanu, zkosené pro podporu různých typů desek.
Díky své modularitě umožňují komody Cabaret různá řešení pokud jde o rozměry a konfigurace: s otevřenou přihrádkou uprostřed nebo mimo střed, se zásuvkami, s dvířky ...
Židle Eva spojuje zavinovací linie s dynamickou všestranností použití. Pevně a pohodlně Vás obejme, jako ten nejlepší přítel.
Stůl Obi dosahuje díky pečlivě navržené geometrii výrazu vysoké propracovanosti jako skutečná hvězda místnosti.
Domino Giro vytváří neobvyklou přítomnost v domácnosti, která je ještě originálnější dle zvolených kombinací. Dynamické a neobvyklé Domino Giro se vyznačuje stohováním jednotlivých prvků.
Domino Clino je design koncipovaný tak, aby vytvářel ty nejrozmanitější kompozice, přinášející svou výraznou přítomnost do jakéhokoli prostoru ve hře rozložených objemů a geometrií.