Křeslo Eben, vyrobené z přírodního nebo uhlově šedého jasanového dřeva a tkaného přírodního ratanu, má skromný a útulný design, který se vyznačuje měkce zakřiveným opěradlem.
Pro ty, kteří chtějí vytvořit malé domácí studio nebo domácí kancelář, je Desk se svými zaoblenými tvary a kombinací dřevo - kov ideálním řešením. Díky nesčetné kombinaci barev se skvěle hodí i do dětského pokoje. Skladování a funkčnost zajišťuje zásuvkový díl s horní odkládací plochou, kterou lze vybavit i ochranným sklem.
Možnost upevnit moderní modulární knihovnu Roll ke stropu i ke stěně z ní dělá zařizovací prvek, který lze instalovat i do středu místnosti a rozdělit ji na dva prostory.
Jemné, jasně definované linie shrnují polstrovanou jídelní židli Noor s ocelovým rámem, který je lehký a pevný. Sedák se přibližuje ke konstrukci opěradla, aniž by se ho dotkl, takže působí jako by se vznášel.
Konferenční stolky Harpe jsou nejen ozdobou obývacího pokoje, ale i praktickými odkládacími plochami, které samostatně nebo v kombinaci elegantně zkrášlí obývací prostor. Kolekce konferenčních stolků Harpe je inspirována strunami harfy, od které dostaly svůj název.
Látkou nebo kůží potažený rám se štíhlými kovovými nohami ladí s polštáři a opěradly v různých velikostech a vytváří vizuálně lehký, ale střídmý celek. Lehkost souboru je dále zdůrazněna štíhlým, minimálním tvarem kovových nohou, které jsou k dispozici v různých barvách.
Hlavním rysem stolu Flame jsou jeho harmonické tvary a lehké, vlnité objemy. Forma a funkce jsou u tohoto stolu dokonale vyjádřeny: rozsáhlé možnosti přizpůsobení vám umožní sestavit ho podle vašeho vkusu, potřeb a nálady okolního prostoru.
Svými ostrými, symetrickými liniemi vdechne pohovka Sheridan každé místnosti pocit stability a rovnováhy. Lichoběžníkové opěradlo a loketní opěrka potažené odnímatelnou látkou nebo kůží jsou sladěné se sedadlem s posuvnými polštáři.
Důkladnost objemů, uklidňující formální a architektonický výraz je stylistickým „monogramem“ této kolekce, zatímco estetická pozornost – vyznačující se záhyby, které zvýrazňují různé geometrie – je vyjádřením skutečných hodnot dosažených vysokými standardy ručně vyráběné kvality.
Inovativní podnoží dodává stolu Bridge-U moderní a originální design. Deska z masivního dřeva se dodává v pevné a výsuvné verzi, které jsou k dispozici v různých velikostech. Jasné a základní linie pro dvě poloviční základny, které vypadají jako dva obrácené příhradové mosty, odtud jeho název.
Do rodiny stolů Zenith patří jednoduché a praktické kuchyňské a jídelní stoly i do těch nejmenších místností. Stoly mají lakované ocelové nohy a desky z lamina či kompaktu více dekorů.
Estetická přitažlivost kolekce se vyznačuje vertikální projekcí hliníkových dvířek, které přesahují výšku pracovní desky a dolů, aby zakryly lištu. Uspořádání se zapuštěnou deskou, která ohraničuje a vymezuje pracovní plochu, vytváří prvky extrémní čistoty a čistého objemu.