Powered by Smartsupp
Search

Tisková zpráva Punto Design, 16. listopadu 2011

 

Týden italského designu / Italian Design Week 2011

 

Punto Design byla oslovena Italsko-českou obchodní a průmyslovou komorou (CAMIC) k účasti na prvním zahajovacím ročníku akce „Italian design week 2011“  (viz http://www.camic.cz/Modules/CamicControl1/Files/2011-10-27-04-42-40_IT.pdf)

Punto Design přijalo tuto nabídku. Smysl a potenciál prezentace skutečně špičkového italského designu spatřujeme nejen v rovině samotné obchodní prezentace, ale také v možnosti kulturního a edukativního obohacení českého prostředí. Punto Design podporuje a bude podporovat akce, které směrují k vymezení kvality, kterou italský design a zpracování nabízí.

Firmy zastupované Punto Design (viz web www.puntodesign.cz/znacky) představují velmi designově výraznou, ale i univerzální a  širokou nabídku velmi kvalitního nábytku a doplňků zařízení domácnosti i kanceláří. Italský styl, zejména v produkci moderní minimalistické linie, znamená v podání těchto firem špičkové zpracování, pečlivý výběr materiálů, inovativní řešení a velmi dobrou kvalitu celkového výstupu v cenové úrovni střední a vyšší střední třídy.

Týden italského designu 2011 i pro nás v Punto design představuje též možnost navázat nové obchodní vztahy s italskými firmami, které mají vážný zájem o vstup na český trh. Záštita CAMIC přitom představuje záruku toho, že takové firmy budou splňovat kritéria na kvalitu, kterou v naší nabídce vždy akcentujeme.

Účast Punto Design v akci Týden italského designu 2011

 

V rámci činnosti a nabídky Punto Design připravila po dobu trvání Týdne italského designu v termínu 21.-25. listopadu 2011 následující nabídku, program a akce

 

 

 

 

Více informací na www.puntodesign.cz
Kontakt:
Punto Design s.r.o.
V Jirchářích 12
110 00 Praha 1
tel: +420 733543293