Roubenka v moderním stylu se nachází v Jizerských horách. Pro zařízení interiéru byl vybrán dřevěný materiál. Roubenka je přizpůsobena k víkendovému odpočinku i dlouhodobému bydlení.
Apartmán v podobě hausbotu se pohupuje v Praze - Libni s krásným výhledem na řeku a okolí. Zařízen je v moderním stylu díky nábytku a doplňkům z Punto Design. Hausboat slouží ke krátkodobému pronájmu.
Na realizaci bytu pracovali architekti z ateliéru Archicraft.
Byt nad řekou v Karlíně s výhledem na Prahu do všech stran. Byt je velice prostorný a vzdušný.
Mládenecký byt na Vinohradech. Díky svému vybavení poslouží k večírku s přáteli tak i k relaxaci a odpočinku.
Byt s krásným výhledem na Prahu je určen pro krátkodobé pronájmy. Provedená změna vybavení pomohla k výraznému nárůstu v obsazenosti i ceně pronájmu. V interiéru jsou použity produkty značek vyšší střední třídy, jejichž kvalitní materiály a moderní tvarosloví dolaďuje mix výrazných barevných doplňků.
Lidé hledají bydlení prostorné, dynamické, splňující nejvyšší nároky na moderní životní styl a použití moderních technologií, ale zároveň útulné a doplněné duchem místa.
Vnitřní členění a původní interiér po čase dožil a majitelé se rozhodli pro jeho zásadní úpravy. Ing. arch. Eva Heyworth navrhla řešení, které domu vdechlo nový život a nadčasový design v produkční spolupráci s Punto Design.
Moderní návrh pracoviště, který je stylový a funkční. Praktické řešení, které je promyšlené do posledního detailu.
Ukázka nevšední rekonstrukce na přání majitelky nájemního bytu, kde se zachoval historický odkaz, který se podařilo sloučit s moderně řešeným interiérem. Pomoci originálních doplňků se podařilo přenést myšlenku minulosti a inspirací posloužila Itálie a precizní práce tamních výrobců.