Roubenka v moderním stylu se nachází v Jizerských horách. Pro zařízení interiéru byl vybrán dřevěný materiál. Roubenka je přizpůsobena k víkendovému odpočinku i dlouhodobému bydlení.
Apartmán v podobě hausbotu se pohupuje v Praze - Libni s krásným výhledem na řeku a okolí. Zařízen je v moderním stylu díky nábytku a doplňkům z Punto Design. Hausboat slouží ke krátkodobému pronájmu.
Na realizaci bytu pracovali architekti z ateliéru Archicraft.
Byt situovaný v jedné z nejprogresivněji rostoucích čtvrtí Prahy – Karlíně skýtá jedinečné místo k bydlení. Přestože díky tmavšímu barevnému ladění evokuje spíše staromládenecký byt, obsahuje i několik jemnějších prvků, jako je například ne zcela běžné použití zelené stěny. Samostatný přímý výstup z výtahu jistě ocení každý návštěvník, stejně tak i úchvatný výhled na Prahu ze slunné střešní terasy.
Mládenecký byt na Vinohradech. Díky svému vybavení poslouží k večírku s přáteli tak i k relaxaci a odpočinku.
Byt s krásným výhledem na Prahu je určen pro krátkodobé pronájmy. Provedená změna vybavení pomohla k výraznému nárůstu v obsazenosti i ceně pronájmu. V interiéru jsou použity produkty značek vyšší střední třídy, jejichž kvalitní materiály a moderní tvarosloví dolaďuje mix výrazných barevných doplňků.
Lidé hledají bydlení prostorné, dynamické, splňující nejvyšší nároky na moderní životní styl a použití moderních technologií, ale zároveň útulné a doplněné duchem místa.
Vnitřní členění a původní interiér po čase dožil a majitelé se rozhodli pro jeho zásadní úpravy. Ing. arch. Eva Heyworth navrhla řešení, které domu vdechlo nový život a nadčasový design v produkční spolupráci s Punto Design.
Moderní pracoviště v centru Prahy Moderně řešené pracoviště, které je stylové a funkční. Tak by se jednoduše daly popsat nově zrekonstruované kanceláře ERV pojišťovny v Karlíně. Realizaci řídil architekt Braňo Krümmer (Pure Line) ve spolupráci s Punto Design.
Ukázka nevšední rekonstrukce na přání majitelky nájemního bytu, kde se zachoval historický odkaz, který se podařilo sloučit s moderně řešeným interiérem. Pomoci originálních doplňků se podařilo přenést myšlenku minulosti a inspirací posloužila Itálie a precizní práce tamních výrobců.