Powered by Smartsupp
Search

1. Obchodní akce „Night Shopping 12/20.října 2011“ je organizována Punto Design s.r.o., Punto Design s.r.o., sídlem V Jirchářích 12/1285, Praha 1, IČ 28253965 (dále jen „Vydavatel“ nebo „Punto Design“)

2. Obchodní akce Night shopping 12/20.října 2011 (dále jen „Akce“) má charakter prezentační a prodejní akce s vyhlášenou slevovou incentivou a omezenou platností.

Termín platnosti akce:

Místo pořádání akce: Provozovna č. 1003938035, Prezentační byt Pod Parukářkou 10, Praha 3

Platnost akce: Avizované slevové podmínky se aplikují na všechny objednávky uzavřené v místě pořádání akce a v termínu pořádání akce.

3. Obchodní podmínky akce:

Akční nabídka „10-20-30 – až 30% sleva“ označuje následující postup k výpočtu hodnoty slevy.

3.a. Obsah nákupu. Objednávané zboží se řadí podle ceny od nejvyššího kumulativního objemu hodnoty v každém objednávaném druhu zboží. Pokud obsahem nákupu je větší množství zboží stejného druhu, řadí se nakupované zboží nejdříve podle druhu postupně mezi neobsazené slevové kategorie, přičemž slevové kategorie jsou řazeny od nejnižší slevové sazby po nejvyšší. Pokud obsah nákupu tvoří více než 3 druhy zboží, tvoří tyto druhy zboží postupně další uspořádané slevové skupiny dle tohoto klíče. K získání slevy není nutné obsadit všechny slevové skupiny, konkrétnímu druhu zboží je přiřazována slevová skupina postupně.

3.b. Každé skupině zboží je přiřazena slevová skupina postupně tak, že sazba nejvyšší slevové skupiny je aplikována na nejméně hodnotný druh zboží, sazba nejnižší slevové skupiny je aplikována na druh zboží s nejvyšší hodnotou.

Slevové skupiny jsoub stanoveny:

3.c. Kombinace dalších slevových nároků. Pokud se při objednání v Akci zákazník prokáže Zákaznickou kartou Punto Design, uznávanou partnerskou kartou třetí strany nebo jiným platným slevovým nárokem, bude na nákup aplikována taková sleva, jež vrací vyšší hodnotu slevy.

4. Tyto podmínky vstupují v účinnost dnem vydání, jímž je 30.9.2011

Za vydavatele

Ing. Martina Sládková v.r.

Jednatelka Punto Design s.r.o.

Pavel Šindelář v.r.

Jednatel Punto Design s.r.o.