Powered by Smartsupp
Search

Funkční dětské pokoje na míru

Dětský pokoj od značky Zalf Z565

Jak zařídit dětský pokoj?
Na komplexní řešení pro děti se specializuje značka Zalf. Má ve svém repertoáru několik osvědčených designů a k nim mnoho variant. Pokrývá tak veškeré potřeby dětí a poradí si s každým typem pokoje. K prezentaci různých řešení používá Zalf vzorové pokoje, jakým je i Z565. Z565 je navržený pro chlapce i dívky jakéhokoli věku od těch nejmenších po studenty. Speciálně navržený nábytek totiž s dětmi roste, nebo se dá postupně upravovat. Ačkoli pokoj Z565 není zrovna největší, díky promyšlenému rozložení nábytku se v něm najde dostatek místa pro spánek, práci, úložné prostory a samozřejmě i pro hru nebo jiné aktivity.
Centrální část zabírá postel Bed45 s praktickým úložným prostorem a příjemným širokým čelem, které se stejně jako ostatní nábytek Zalf velmi dobře udržuje. Vedle postele se nachází několik zavěšených šuplíků, které fungují i jako noční stolek a opakují se i u stolní desky.

Dětský pokoj od značky Zalf Z565

Barvy a provedení
Velmi důležité jsou v pokoji barvy, které se dají libovolně kombinovat. Použití více barev a druhů povrchů pomáhá pokoj zútulnit a tvarová lehkost nábytku ho zase opticky zvětší a provzdušní. Nenachází se tam žádný masivní kus a přesto je k dispozici dost úložných prostor, jako například v knihovnách LZ, které lze využít i jako skříňky. Další úložné prostory jsou nástěnné boxy Shape, které je možné libovolně kombinovat i třeba pootočit do diagonály. Posledním a neméně důležitým kusem v pokoji Z565 je pracovní stůl. Na jedné straně stojí na desce a na druhé je zavěšený, a tak působí lehce a je prostornější než běžné stoly. Navíc se dá v průběhu času zvyšovat podle potřeb malého obyvatele pokoje.
Hlavní předností dětských pokojů od značky Zalf je možnost vytvořit z několika typů nábytku pokoj na míru tak, aby k sobě všechny části dobře ladily a byly praktické. Díky široké škále možností a barev tvoří individuální, oblíbené a originální prostory, ve kterých se líbí dětem i dospělým.