Powered by Smartsupp
Search

Společnost Punto Design se zabývá obchodem s italským designovým nábytkem a kvalitními interierovými doplňky výhradně italské výroby.

Naši nabídku, její hodnotu a kvalitu vidíme nejen jako předmět obchodu, ale zejména v obsahu poradenství a v naši dlouhodobé orientaci na trhu. Přinášíme kvalitu v nejširším slova smyslu. Punto Design prodává zboží zejména formou přesvědčivé prezentace toho nejlepšího doporučení vlastního názoru a zkušeností. Nabízíme řešení, o jehož kvalitách jsme sami zásadně přesvědčeni.
Společnost Punto Design vznikla v České republice v roce 2011. Staví však na zkušenostech svých zakladatelů, kteří se v oboru obchodu s designovým nábytkem nejvyšší kvality profesionálně angažují již od devadesátých let.

Poslání Punto Design
Italský, resp. v Itálii tvořený a realizovaný design je obecně považován za tvůrce trendu, za špičku jak ve smyslu invence myšlenky a tvarů, tak ve smyslu úrovně technologického zpracování v realizaci.
Význam slova punto je bod, nebo místo. Punto Design chce být pevným bodem v prostoru interiérového designu, designového nábytku a designových bytových doplňků. Nikoli bodem, kolem kterého se vše točí, ale bodem, který má své místo, je stabilní, důvěryhodný, spolehlivý v kvalitě a preciznosti realizovaných služeb. Bodem, o kterém naši partneři budou vědět, a ke kterému se zákazníci budou vracet.