Pohovka William od značky Zanotta je opravdu povedený designový kousek. Pohovka zaručí maximální pohodlí v kombinaci, kterou si sami vyberete. Jedná se o modulární sedací soupravu a pokud si k sestavě vyberete i stejné designové křeslo, tak budete mít kom

Cena od:

vč. DPH:141 004 CZK
bez DPH: 116 532 CZK
Designér: 
Damian Williamson

Pro objednání nás
prosím kontaktujte!

Kontaktovat
Popis produktu: 

Pohovka William od značky Zanotta je opravdu povedený designový kousek. Pohovka zaručí maximální pohodlí v kombinaci, kterou si sami vyberete. Jedná se o modulární sedací soupravu a pokud si k sestavě vyberete i stejné designové křeslo, tak budete mít kompletní elegantní kompozici. 

Ocelový rám a nohy z hliníkové slitiny drží jednoduchou linku v nadčasovém designu, čehož důkazem je představení návrhu Damiana Williamsona již v roce 2010. Měkkost a pohodlnost sedáku, opěrek a zadních polštářů zaručí husí peří, které je v 100% zastoupení a také polyuretanová vložka.  Vnitřní část polštářů je krytá nylonovým a bavlněným potahem. Vnější potah může být v látce nebo kůži, kompletně snímatelný. Na výběr je velké množství látek z různých kategorií.

Originálním doplňkem je možnost upevnění stolku na boku pohovky.

Materiál: ocelový rám, nohy z hliníkové slitiny v leštěné nebo černé barvě, elastické pásy, výplň 100% husí peří

Rozměry:

křeslo 94 x 90 x 87cm

Sofa dvoumístné 180 x 90 x 87cm

Sofa dvoumístné 224 x 90 x 87cm

Sofa trojmístné 224 x  90 x 87cm

Sofa trojmístné 266 x 90 x 87cm

Modulární části různých rozměrů

 

Chci se dozvědět více o tomto produktu

* povinné údaje