Stolek Emil od značky Zanotta vyniká svým designovým provedením. Promyšlená struktura vypadá jednoduše, při tom je v ní propracovaný každý detail. Stolek má pouhé 3mm tenkou desku a kovové nohy, spojené drátovými uzly. Unikátní design dostal také dřevěnou

Cena od:

vč. DPH:14 407 CZK
bez DPH: 11 907 CZK
Designér: 
Frank Rettenbacher

Pro objednání nás
prosím kontaktujte!

Kontaktovat
Popis produktu: 

Stolek Emil od značky Zanotta vyniká svým designovým provedením. Promyšlená struktura vypadá jednoduše, při tom je v ní propracovaný každý detail. Stolek má pouhé 3mm tenkou desku a kovové nohy, spojené drátovými uzly. Unikátní design dostal také dřevěnou podobu desky a byl tak znovu představěn na milánském veletrhu 2017.

Autor návrhu z roku 2014 Frank Rettenbacher vytvořil kombinaci stolků. Emil je menší verze stolu Mina a hlavní myšlenkou byla jeho mobilita, jako odraz dnešní moderní společnosti. Autor volil nejjednodušší materiál, který použil pro vytvoření unikátní konstrukce, a právě ta se stala identickou pro tento stolek. Dřívější lakovaná verze byla zvolena pro odraz věcí, ležících na povrchu. 

První varianta stolku má ocelovou konstrukci a leskle lakovanou ocelovou desku v bílé, černé a červené barvě. Růžový lak je dostupný pouze v kombinaci s bílým podnožím. Druhá varianta je kombinace ocelového podnoží a dřevěné desky v barvě dubu nebo ořechu.

Rozměr:

I. varinta 41 x 34 x 49cm

II. varianta 41 x 34 x 50cm

 

Chci se dozvědět více o tomto produktu

* povinné údaje