Powered by Smartsupp
Search
Search

Tenso – lehká sedačka miluje pohodlí a variabilitu

CENA OD:

VČ. DPH: 165 952
BEZ DPH: 137 150
VÝROBCE: Kristalia >
DESIGNÉR: Luca Nichetto

PRO OBJEDNÁNÍ NÁS
PROSÍM KONTAKTUJTE!

POPIS PRODUKTU:

Tenso představuje moderní pojetí sedací soupravy v italském stylu.

Velký důraz klade na pohodlí. Italská sedačka je centrem odpočinku a relaxace. Skladba polyuretanových pěn nabízí velmi přijemné měkké sezení i dobrou podporu pro relax vleže. Pohodlnou oporu zad lze doplnit vysokým opěrákem s nastavitelným podhlavníkem. Přitom není dotčen design, který dává sedačce odlehčený výraz a díky němuž opticky nezabírá tolik místa. Odlehčení design sedačky podporuje i základna odsazená na nožičkách.

Modulární sedací souprava – pod takovým výrazem si lze představit sedačku, kterou je možno konfigurovat velmi osobitě z dílů, které se prostě hodí danému účelu nebo přání. U sedačky Tenso tak najdeme běžné sedáky s opěrkami nebo područkami, nabízí ale také vysoký zídový opěrák, volný sedákový díl bez opěráku, který lze použít pro oboustranné sezení, nebo třeba jako odkládací plochu. K sedačce lze přidat také samostatný díl jako podnožku, případní jím doložit válendu na chaise-longue. stejnou základnu lze také použít jako podnoží odkládacího nebo konferenčního stolku.

Svěží design, konzervativní vzhled, nebo luxusní výraz dodá sedačce Tenso potah, který je vždy snímatelný pro usnadnění údržby a čištění. potah je možné volit z širokého výběru látek, koženky nebo kůží v několika cenových kategoriích a v opravdu široké škále barev a struktury.

Mimo samotného lehkého vzhledu je sedačka Tenso také prostorvě úsporná, když se vše odehrává na základní hloubce 85 cm. sedačka je tak vhodná i do menších prostor a bude se hodit jako dominanta městského bytu. přitom má zajímavé využití i jako oboustranná sedací kompozice nebo solitér umístěný v prostoru.

 

Pro informaci: uvedená cena platí pro sedačku 190×85 cm v základním potahu.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU