Powered by Smartsupp
Search
Search

Stone – židle pevná jako skála

CENA OD:

VČ. DPH: 26 360
BEZ DPH: 21 785
VÝROBCE: Bonaldo >
DESIGNÉR: Fabrice Berrux

PRO OBJEDNÁNÍ NÁS
PROSÍM KONTAKTUJTE!

POPIS PRODUKTU:

Židle, která byla inspirována přírodou. Stejně jako kus skály dopřává odpočinek při dlouhé procházce, tak tato židle přináší stejnou myšlenku a přidává k tomu maximální pohodlí. Zajímavý tvar židle je doplněn podnožím ve dvou variantách.

Inspirací pro designéra této židle Fabrice Berrux byl kus skály, o který se kolemjdoucí opře, aby si odpočinul. Hrany skály lákají svojí nepravidelnosti, kde lze z mnoha variant najít pohodlné sezení. Tento čistý, zdánlivě jednoduchý koncept byl zachován při tvorbě tohoto křesílka. Na první pohled surové hrany jsou obměkčeny čalouněním v kůži nebo eko kůži. Díky tomu vzniká dojem pohodlné skořápky, do které se nemůžete dočkat posadit. Variabilnost podnoží závisí na duchu, ve kterém si chcete tento design uchovat. Lze zvolit tenké moderní linie kovového podnoží, jenž působí elegantně a moderně nebo naopak vybrat podnoží dřevěné, které se nese v duchu pohodlí domova.

Možnost vybrat styl, kam bude tento doplněk směřovat, ukazuje univerzálnost konceptu a výber vhodného materiálu skořepiny, který lze kombinovat s různým provedením podnoží. Zachování přírodních barev inspiruje k minimalismu a eleganci.

Provedení:

  • potah z látky, eko kůže nebo kůže
  • podnoží dřevo – černě lakovaný jasan, přírodní jasan, ořechový jasan
  • otočné podnoží z lakovaného kovu – bílá, antracitová, hnědá, černá, holubí šedá
  • podnoží z lakovaného kovu – bílá, antracotová, hnědá, černá holubí šedá nebo bronz, perleťová zlatá, platina, olovo či chrom, černý nikl, matná mosaz, matná měď

Rozměry:

  • šířka 59 cm, hloubka 59 cm, výška 46/80 cm

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU