Powered by Smartsupp
Search
Search

Peanut B, Peanut B.X – sestavte si extra moderní sedačku dle přání

CENA OD:

VČ. DPH: 119 175
BEZ DPH: 98 492
VÝROBCE: Bonaldo >
DESIGNÉR: Mauro Lipparini

PRO OBJEDNÁNÍ NÁS
PROSÍM KONTAKTUJTE!

POPIS PRODUKTU:

Peanut B je kolekce stavebnicových elementů, které se kombinují dle libosti a přání. Má tři typologie puffů, které uvolní prostor pro další možnosti konfigurace v prostoru.

Výplň z peří ho činí zvlášť měkkým a pohodlným.

Množství snímatelných potahů ho elegantně obleče — také podle přání. Kombinace potahů a výplně vytváří výsledek velmi moderního a trendového provedení, které působí pomačkaným dojmem.

Některé elementy Peanut B mohou být vybaveny výsuvným mechanismem, díky kterému se může prodloužit hloubka sedáku až o 25 cm. Konfigurovatelnou se tak stává i míra pohodlí.

Díky novým prvkům Peanut B.X s asymetrickými, pětiúhelníkovými a lichoběžníkovými tvary, které jsou k dispozici v různých rozměrech a kombinacích se stávajícími běžnými prvky, se Peanut B.X stává extrémně všestranným a přizpůsobitelným: ostrov měkkosti, symbol relaxace, výjimečný prvek obývacího prostoru díky svou jedinečnou osobnost. „Dvoustranný“ design zůstává charakteristickým prvkem architektury pohovky, což je dokonale vyjádřeno zahrnutím nových područek a poufů. Obrysy prošívání, které obklopují měkké objemy sedadel, kontrastují se strohějšími a geometrickými tvary rámu s různou hloubkou sedu: výsledkem je pohovka, která se dokáže přizpůsobit jakémukoli požadavku na prostor a styl.

Potah v mnoha variantách látek či kůží del vzorníku. Látkové potahy jsou kompletně snímatelné.

Nohy ze dřeva v barvě antracitové šedi.

 

VYSTAVENO V SHOWROOMU

 

Pro informaci: uvedená cena platí pro sedačku 190×100 cm s dvěma područkami v základním potahu.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU