Tato univerzální židle Colander od značky Kristalia je unikátní tím, že se hodí opravdu do každého prostoru. Ať už se jedná o soukromý interiér nebo zahradu, tak je skvělým doplňkem také do restauračních prostor. Stohovatelnost židle šetří prostor a k tom

Cena od:

vč. DPH:7 771 CZK
bez DPH: 6 422 CZK
Designér: 
Patrick Norguet

Pro objednání nás
prosím kontaktujte!

Kontaktovat
Popis produktu: 

Tato univerzální židle Colander od značky Kristalia je unikátní tím, že se hodí opravdu do každého prostoru. Ať už se jedná o soukromý interiér nebo zahradu, je skvělým doplňkem také do restauračních prostor. Stohovatelnost židle šetří prostor a k tomu má originální a snadno zapomatovatelný design. Oslovte svou návštěvu jednoduchou a při tom zábavnou modernou.

Název Colander neboli cedník byl inspirací pro designera Patricka Norqueta, který se o této židli vyjadřuje jako o skutečně všestranném sedacím nábytku. Samotná konstrukce židle je kovová, lakovaná ve stejné barvě jako sedák, nebo lze využít možnost kontrastní kombinace. Sedák je z polypropylenu a na výběr je několik barev. K základní verzi je také doplněna židle k baru Colander Stool, což umožňuje kompletní vybavení prostor. Tato barovka byla představena na milánském veletrhu 2017.

 

Materiál:

konstrukce hliníková, sedák polypropylen

 

Rozměry: 

Colander 47 x 49 x 45/79cm

Colander Stool 52 x 52 x 66/98cm / 54 x 53 x 76/108cm

 

Barvy Colander a Colander Stool:

I. varianta bílá, černá, béžová, červená, šedá

II. varianta podnoží bílé nebo černé, barvy sedáku bílá, černá, béžová, červená, šedá

 

 

Chci se dozvědět více o tomto produktu

* povinné údaje