Powered by Smartsupp
Search
Search

Geometric Table – transformující se stůl

Jídelní stůl Geometric Table Bonaldo

CENA OD:

VČ. DPH: 122 931
BEZ DPH: 101 596
VÝROBCE: Bonaldo >
DESIGNÉR: Alain Gilles

PRO OBJEDNÁNÍ NÁS
PROSÍM KONTAKTUJTE!

POPIS PRODUKTU:

Geometric Table je transformující se stůl, který mění tvar a hraje si s perspektivou: s hypnotickým vizuálním efektem vypadá rozdílně v závislosti na úhlu pohledu, v obytném prostoru působí s překvapivou osobností. Koncept je založen na principu siluety chameleona, počínaje základnou: jeho čtyři nohy ve tvaru kapky vypadají, že jsou silné a pevné a nebo ostré a tenké, společně tak hrají hru s naším vnímáním; až po působivou scénu, která se poodkryje, když procházíte kolem stolu: uvidíte štíhlou a půvabnou přítomnost danou zaoblenými tvary.

Deska stolu může být z masivního amerického ořechu, leštěného dubu přírodního nebo v odstínu uhlí; v dýze ořechu Canaletto; v lesklé keramice: Calacatta, Black Onyx, Imperial Grey, Mountain peak, Rosso Imperiale; keramice s hedvábným povrchem: Calacata s patinou; matné keramice: Ardesia grey, Laurent; a v lesklém nebo matném mramoru Carrara, Marquinia, Emperador, Fior di Bosco, Saint Denis, Rosso Carpazi nebo Calacatta. Nohy jsou z matně lakovaného hliníku v odstínech bílá, hnědá, černá, holubí šedá, supreme antrazitová; bronz, perleťová zlatá, platinová, olověná; matná mosaz, matná měď nebo z dýhovaného hliníkového profilu v odstínu ořech Canaletto.

Stůl je k dispozici také v „monomateriálové“ verzi a to ve speciální hliněné ručně dokončené stěrce efekt terracotta, která dává celému rámu sochařský vzhled a nebo v dřevěné ebenové dýze.
Rozměry:
  • 200×108 cm, 250×112 cm, 280×115 cm, 300×120 cm, 300×140 cm, výška 75 cm
  • ø 120 / 140 / 160 / 180, výška 75 cm

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU