Powered by Smartsupp
Search
Search

Elephant – dynamická a lehká židle

CENA OD:

VČ. DPH: 13 057
BEZ DPH: 10 791
VÝROBCE: Kristalia >
DESIGNÉR: Studio Neuland Industriedesign

PRO OBJEDNÁNÍ NÁS
PROSÍM KONTAKTUJTE!

POPIS PRODUKTU:

Eva Paster a Michael Geldmacher ze společnosti Neuland vycházeli z velmi jednoduchého rámu a vytvořili mimořádně inovativní projekt, který v roce 2012 obdržel ocenění Interior Innovation Award.

Klíčem k úspěchu této nejprodávanější židle s područkami je její všestrannost, která jí umožňuje téměř nepřetržitě se vyvíjet, nemluvě o kvalitním zpracování a čalounění na míru. Konstrukce je k dispozici v polyuretanu, s polštáři; polstrovaná a potažená kůží s charakteristickým zesíleným žebrováním připomínajícím páteř slona; polstrovaná a čalouněná látkou, s ručně šitými švy. Kromě dřevěných nebo kovových nohou je židle k dispozici na ližinách, s houpací základnou, otočnou základnou nebo kolečky. Křeslo lze doplnit odnímatelným polštářem Lips, v kulaté nebo tvarované verzi, a vytvořit tak nejrozmanitější barevné kombinace.

Základní verze je vyrobena z tvrdého polyuretanu v různých barvách a čtyřmi lakovanými nohami nebo ližinami je vhodná i na venkovní použití.

Kristalia nabízí i další varianty židle Elephant – houpací Elephant Rocking, Elephant Wood s dřevěnými nohami, nebo Elephant in Hide s koženým potahem.

Provedení:

  • čtyři nohy nebo ližiny z oceli s povrchovou úpravou chrom, černý chrom, satin, mosaz nebo lakované v barvách polyuretanových sedáků
  • sedák z polyuretanu v barvách bílá, černá, béžová, cihlová, olivově zelená, rubínová, šedá London, světle modrá

Rozměry: (šířka x hloubka x výška v cm)

  • 62 x 60 x 44/66/84

 

VYSTAVENO V SHOWROOMU

 

 

 

 

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU