Nejsou k dispozici žádné další produkty od této značky

Popis značky: 
Společnost Tribú se především zaměřuje na výrobu kvalitního a kreativního nábytku. Na co se Tribuova kreativita vztahuje je různé. Nejdůležitější jsou však pro ně inovace. Inovace tvůrčího výzkumu, realizace, šíření a komunikace produktů a projektů. Společnost má pocit, že inovace je pokus, omyl, opravit a zkusit znovu. Zlepšovat vždy kvalitu výsledku, proces a způsob, jakým se navrhujou finální výrobky.
 
Tribú ví, že neexistují žádné pevné a předem definované role, že to, co se nazývá spotřebitel, je pro ně uživatelem, který může být také tvůrcem a stavitelem toho, co "zaměstnává" a kupuje. Proto žádají všechny, aby "pomohli", aby byli stále více schopni vytvářet, dosahovat a podporovat stále efektivnější myšlenky za dostupné ceny.
 
DESIGNY
 
Tribuův návrh je založen na 3 klíčových slovech: funkce, tvar, emoce. Ne v rovných poměrech, ale vždy ve všech fázích stvoření a realizace. Chtěli aby se v tomto ohledu mnohem více směřovali směrem k ekologické udržitelnosti a ekologické kompatibilitě. Není to ani snadné, ani jednoduché, protože nechtějí klamat ani podvádět jejich uživatele a ani "předstírat", že jsou 100% eko. Nejsou, ale uznávají to. Spousta firem vůbec nejsou a tvrdí, že jsou v plném rozsahu.
 
VIZUÁLNÍ UMĚNÍ
 
Součástí komponent Tribu jsou grafové, fotografové, vizuální, digitální a nevýtvarní umělci. Je tedy nevyhnutelné, že mezi návrhy je několik výtvarných umění. Zvláště nyní, když digitální tisk dosáhl mimořádné profesionální úrovně. Přesto i nadále oceňují papír a jeho řemeslnou a řemeslnickou manipulaci.
KREATIVNÍ SLUŽBY
 
Společnost Tribu poskytuje designové služby pro:
• Design, interiér, vybavení, zastavení
• Koordinujte snímky, firemní image a značku
• Interiérová výzdoba domů, kanceláří a prostor
• Scénografie, scény, panely, vitríny
• Videoken, videoklipy, videoprezentace, 2D a 3D animace
• Složení a vykreslování pro design, architekturu, prostředí.
 

Kontaktujte nás

* povinné údaje