Nejsou k dispozici žádné další produkty od této značky

Popis značky: 
Rivolta - jako soubor emocí, vyhraněných exklusivní povahou samotného materiálu a uměním řemeslného dokonalého zpracování. Toto motto firmy Rivolta se v jejích výrobcích zhmotňuje naprosto bezchybným zpracováním a kontrolou kvality v každém jednotlivém detailu.
 
Rivolta se zaměřuje především na výrobky z kůže, jejímž výběrem a zpracováním jako základního materiálu je v Itálii pověstná. V posledních letech se v nabídce firmy Rivolta objevují i další materiály, například jeans. Vždy se však jedná o vysoce kvalitní materiály mimo běžný standard trhu.
 
Perfektní zpracování zaměřené na detail znamená naprosto bezchybné šití,
 zpracování hran a okrajů. Rivolta je známa také díky jedinečnému 
způsobu střihu materiálu.
 
Ve své nabídce Rivolta přináší především exkluzivní a osobité sedací soupravy. Punto Design od značky Rivolta nabízí luxusní kožené sedačky nebo velmi osobité designové sedačky s jedničnou kvalitou provedení. 
 
Další sortiment Punto Design od Rivolta tvoří ikonická designová křesla, která zůstanou trvalými solitéry nejluxusnějších interiérů.
V nabídce Punto Design od Rivolta hledejte luxusní kůží čalounéné židle nadčasového designu.
 
Luxusní kůží čalouněné postele od Rivolta se stanou v portfoliu Punto Design prvkem dominujícím luxusním ložnicím.
Nabídku Punto Design od Rivolta dále doplňují výrazné stolky, komody a další doplňky, které kombinují kůži, vykladané vzory, luxusní dřevo s perfektně provedenými chromovanými prvky.
 
Výrobky firmy Rivolta sice reflektují nové módní trendy, ale vždy budou klást důraz na uchování trvalé hodnoty. Proto jsou zde patrné nadčasové linie, které každému výrobku vtisknou silnou osobitost, nikoli však přehnané ego.
 
Modely Rivolta vždy navrhují designeři zvučných jmen jako Giuseppe Viganó, Carlo Lucarelli, Lo Scalzo Moscheri a další. Výrobky Rivolta tak představují velmi silné solitéry, nábytek, který je vyjádřením výrazné osobnosti. Nábytek, který vyjadřuje luxusu. Nábytek, ze kterého sálá touha po špičkové kvalitě interiérového zařízení.
 

Kontaktujte nás

* povinné údaje