Popis značky: 

Společnost Domitalia se stala jedním z globálních hráčů ve světě nábytku již od roku 1989, díky vizi Alessandra Ferluga a jeho partnerům. Vždy se specializuje na židle, stoly a nábytkové doplňky pro domácí využití.

V roce 2014 se dosáhlo historického úspěchu pro společnost Domitalia, která dosáhla již 25 let působení, naplněných velkými produktivními a obchodními úspěchy, vyznačujícími se inovacemi, stylem, komfortem a internacionalizací.

Domitalia vyniká velkou produktivní flexibilitou a díky neustálým investicím do výzkumu a vývoje je schopna prezentovat modely inovativních tvarů. Vše je vždy vyrobené v Itálii. Její sbírky jsou koncipovány pro domácnosti a pro oblasti, které jsou tvůrčím způsobem otevřeny novým trendům s významným mezinárodním povoláním.

Domitalia je také velmi významná díky jejím designerům. Studio Balutto Associati je designové, architektonické a průmyslové studio. Adriano Balutto spolu s několika dalšími spolupracovníky poskytl ateliéru cenný tvůrčí a inovativní přínos. Aktivity studia zahrnují architektonický design, interiérový design, výstavní design, plánování a design showroomů, výstav a veletržních stánků. Nesčetné projekty, které jsou výsledkem hlubokého výzkumu a rozsáhlých zkušeností získaných v různých částech světa, byly úspěšně potvrzeny jako tržní "bestsellery".

Aktivity, které provádí studio Balutto, byly několikrát oceněny prestižními mezinárodními oceněními a Studio se neustále rozvíjí v úsilí o nové evoluční a kulturní trendy. Spolupráce s firmou Ims Domitalia působí několik let a rozvíjí se na pozoruhodně pestrých produktech.

Dalšími designery jsou například Orlandini & Radice, kteří mají svůj vlastní osobní styl. Vystudovali na polytechnické univerzitě v Miláně. Oba obhajují pravý design, který vytváří emoce a přinutí vás přemýšlet o dokonalosti produktu.
 

Kontaktujte nás

* povinné údaje