Nejsou k dispozici žádné další produkty od této značky

Popis značky: 

Bimax navrhuje a vyrábí dřevěný nábytek a zařizovací předměty na bázi dřeva zejména pro rezidenční prostory. Kvalitní, designově výrazné i funkční – takové jsou výrobky Bimaxu. Jejich cenové zařazení přitom příjemně překvapuje. Vysokou kvalitu a koncentraci na detail zpracování výrobků Bimax lze na cenové mapě proti konkurentům najít spíše v nižší střední třídě ceny.

Speciálním detailem charakteristickým pro Bimax je provedení laku. Zejména lakování do vysokého lesku je důkazem kontroly kvality a kvalitní technologie.

V detailu u Bimaxu překvapí detailní zpracování zahranění, spár, nebo netradiční mechanizmy otvírání skříněk.

Cenově Bimax uspokojí přání zákazníků s ekonomickým rozpočtem až po zákazníky hledající výrobky s výrazem kvality.


Základní nabídka firmy Bimax je rozdělena do několika programů

  • Denní program, kde Bimax nabízí vše pro obývací pokoje v moderním italském stylu. Sortiment obsahující knihovny, komody, závěsné skříňky a konzole, ale také stolky, stoly a židle sice nenese nejvýznamnější designérská jména, ale je vyroben s řemeslnou precizností a spolehlivostí a naplněn italskou designovou duší.
  • Noční program Bimaxu obsahuje širokou nabídku kvalitního a cenově zajímavého zařízení ložnic. Z postelí, komod, skříněk a nočních stolků významně vystupuje nabídka kvalitních postelí ať čalouněných, nebo s dřevěnými dekory, či lakovaných, které Bimax nabízí obvykle včetně roštu za ceny, které v poměru ke kvalitě, designu a provedení příjemně překvapí.
  • Zařízení šaten - skříně, šatny a šatnové komponenty, systémy vnitřního vybavení skříní od Bimaxu charakterizuje vysoká variabilita. Komponenty šaten dovolují vytvořit skutečně užitečnou a funkční šatnu jako místo pro praktické a kapacitní uložení věcí rozmanitého určení, rozměrů a způsobu uložení. Přitom se ukazuje, že ani šatně nemusí chybět výraz Itálie.
  • Doplňkově u Bimaxu najdeme obvykle pohledově velmi lehká křesílka, malé sedačky nebo další solitéry se silným designovým výrazem.

 

Bimax každoročně prezentuje širokou nabídku novinek pro vybavení interiéru, ve kterých se spojuje funkčnost a modernost ke splnění nároků a vkusu současného života.

Mimo rezidenčních prostor lze výrobky Bimax často zařadit i do vybavení domácích kanceláří nebo kancelářských prostor a společných firemních prostor. Výrazem designu a kvalitou budou vyjadřovat sebevědomí, dynamiku a modernost firmy, která je do svého zařízení použije.

 

Live your home: V Bimaxu rádi přemýšlíme o tom, že naše výrobky představují životní zkušenost a přispívají k možnosti mít život v domácnosti ještě příjemnější. Hledáme cesty, jak dát našim nabídkám rozmanitost a chceme obsáhnout veškeré okolní prostředí a spojit ho s náladou jednoduchosti a elegance. Nelíbí se nám vnucovat nějaký styl. Chceme ale nabízet každému možnost objevovat a zviditelňovat osobní přání.

Značka zaměřená na bydlení: Značka Bimax je součástí skupiny Martex, Spa. Tak je integrálně začleněna do kontextu významné průmyslové skupiny světového významu v oblasti vybavování interiérů. Síla tohoto zázemí se spojuje s vizí, která nabízí ztvárnění nevšedního designu pro domov s bohatými a okouzlujícími designovými prvky.

Zelená duše: Bimax se rád připojil na cestu soustředění na celkovou kvalitu, vč. ochrany životního prostředí. Hodnota firmy a jejích produktů není založena jen na technických a estetických vlastnostech, ale i na nemateriálních principech odpovědnosti za výrobu citlivou k prostředí a přírodním zdrojům.

Bimax se řadí mezi experty splňující normu ISO 9001 a ISO 14001. Bimax je také držitelem certifikace Emas

Bimax ve světě: Bimax vyváží své produkty po celém světě a díky své síti dealerů, kteří představují řetězec profesionálů připravených a schopných naplnit obsah naší značky:

  • móda
  • Made in Italy
  • symbol kvality a tvořivosti

Bimax v České republice zastupuje Punto Design s.r.o.

 

Kontaktujte nás

* povinné údaje