Nejsou k dispozici žádné další produkty od této značky

Popis značky: 

Veškerá kreativa v AL2698 je vedena důrazem na ekologii, na soulad mezi přírodou a technologií. Hliník, který je vysoce tvárný dovoluje naplňovat požadavky na design, estetickou krásu v provedení formy tvaru. Výborně recyklovatelný hliník zároveň splňuje i požadavek firmy AL2698 na soulad mezi zaměřením na osobnost a domov, na domov a přírodu.

Produktovou specializací italské značky AL2698 jsou samozřejmě police, jak jednoduché, tak policové systémy. Vedle nich excelují konzolové stolky a zásuvkové systémy závěsné na stěnu. Konzole tvoří fantasticky odlehčené řešení pracovních stolů domácích pracoven, kosmetických stolků dámských ložnic, ale třeba také uceleného, moderního a nonšalantně elegantního systému do předsíně. Závěsné zásuvky lze instalovat také jako základ obývací stěny nebo doplněk residenčních prostor.

Vedle policových systémů nabízí AL2698 úzkou, ale velmi moderně a exkluzivně laděnou kolekci židlí a jídelních stolů, včetně speciálních venkovních stolů a sedacích lavic.

AL2698, to je úzká, ale designově vyhraněná kolekce s puncem kvality made in Italy. Oficiálním zástupcem AL2698 v České republice je Punto Design.

 

Kontaktujte nás

* povinné údaje