Powered by Smartsupp
Search

Roda

POPIS ZNAČKY:

Roda je 100% venkovní společnost.

Společnost RODA navrhuje vlastní vizi italského designu ve světě, kde na sebe upozorňuje sofistikovaným a kosmopolitním stylem.

Více než dvacet let zkušeností a úspěchů, výsledku akutní intuice zakladatele Roberta Pompa, prvního kdo představil koncept „IN & OUT“, vedl k výrobě velmi kvalitního venkovního nábytku.

Dějiny

Příběh kvality a designu je stále bohatší a sofistikovanější. Společnost RODA byla založena v roce 1990 v Gavirate. Od roku 1990 do roku 2000 se společnost rozvíjí v Itálii a poté ve světě s výrobou venkovního nábytku, který se vyznačuje kvalitou a designem.

V roce 2004 je RODA prvním výrobcem venkovního nábytku, který přemění své myšlenky na kolekce, které mají stejnou kulturní matici jako interiér, takže jsou sousední s okolím, aby se s nimi mohli harmonicky propojit. Tvořivý tým společnosti RODA, stále vedený Rodolfo Dordoni, je v průběhu let obohacen přítomností dalšího slavného designéra Gordona Guillaumiera, který pomohl zvýšit sofistikovanou chuť značky RODA. Následné práce potvrdily pozornost detailu, kde se nic nenechalo náhodě: textilie a materiály se stávají nedílnou součástí vize, která překresluje hranice mezi IN a OUT a nabízí neuvěřitelné možnosti kombinace.

Filozofie

RODA otevírá novou éru, která vytváří nový rozměr života, kde přesahuje hranice domu. Filozofie společnosti RODA je založena na přesvědčení, že je možné vychutnat si venkovní nábytek jako skutečný design interiéru, ve kterém barvy, materiály a tvary zůstávají věrné hodnotě spontánnosti živého vzduchu.

Hodnoty

RODA vede univerzální projekt, komplexní a kompletní, podporovaný včasnou koordinační snahou Rodolfo Dordoni, který se v průběhu let rozvíjel kolem přesných hodnot: chuť, citlivost a sofistikovanost jsou příkladem každého projektu, který překračuje hranice mezi vnitřním a venkovním prostorem. Venkovní prostory jsou vybaveny stejnou péčí jako interiéry.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU