Powered by Smartsupp
Search

Horm

POPIS ZNAČKY:

Nábytek italské značky Horm v sobě spojuje jednoduchost, umění a inovace. Jeho vytříbené produkty tak vytvářejí příjemné domácí prostředí nabité jedinečností a exkluzivitou.

Za hlavní úkol si Horm klade vývoj produktů osobitého rázu při zachování jejich estetičnosti a funkčnosti zároveň. Společnost má několik významných designérů, kteří vytváří jedinečné kousky. Jeden z nich je pro Horm například Salvatore Indriolo.

Salvatore v roce 2006 začal pracovat jako nezávislý designér a okamžitě získal významné mezinárodní uznání pro návrh široké škály výrobků: od módních doplňků až po nábytek či osvětlení pro divadelní průmysl. Pracuje v průmyslovém designu a jako designový konzultant, uplatňuje své rozsáhlé znalosti o materiálech a inovacích průmyslových procesů. Díky tomu úspěšně nabízí stylovou jednoduchost a emocionální aspekty jedinečných návrhů.

Dále společnost Horm uvádí mezi své důležité designery Drora Benshetrir. Dror není jednoduše designové studio. Je to producent nápadů, které převracejí konvence v umění, architektuře a designu. Odvážné experimentální projekty mají jeden základní cíl: dosáhnout hlubokého sociálního a environmentálního dopadu, bez ohledu na to, kde se nacházejí.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU