Cena od:

vč. DPH:0 CZK
bez DPH: 0 CZK

Pro objednání nás
prosím kontaktujte!

Kontaktovat
Popis produktu: 

Nový a moderní model kuchyně Riccione pokračuje ve velmi oblíbené sérii kuchyní Nova Linea. Tato série kuchyní je plná argumentů, proč si ji pořídit do svého domova.  Na výběr jsou dva druhy pracovních desek, osvětlovací systém digestoře a horních skříněk a možnost řemeslného zpracování dvířek v dubu. Díky kuchyni Riccione docílíte osobitého designu Vašeho interiéru.

Dvířka se totiž vyrábí v lesklém laku s výběrem 210 barev RAL anebo v matném s 240 barevnými možnostmi, dále pak v nerezu a dýze (dub, wenge šedé, wenge bělené, wenge červené, wenge decapé, ořech tmavý, teak, palissander, zebrano).

Pracovní desky se vyrábí v lesklém či matném nerezu, v laminátu s přední hranou z dubu, v mramoru, žule a wilsonartu (dekorativní laminát). Zadní panely kuchyně mohou být z dubu a je možno přidat posuvný stůl na kolečkách, který slouží i jako odkládací prostor. Jednotlivé skříňky mohou být bez úchytů (seříznuté na 45 st.) nebo v kombinaci na push-pull či s nerezovými úchytky u vysokých skříněk připevněných vertikálně.

Díky tomuto řešení působí velmi čistě a nadčasově. Kuchyně Riccione nabízí s řešením modulárnosti jednotlivých částí, spousty možností vytvořit jakékoliv účelné a krásné pracovní prostředí přímo podle představ jednotlivých zákazníků o designu svého interiéru.  

Patri do kategorie: 

Chci se dozvědět více o tomto produktu

* povinné údaje