1. Obchodní akce „Bimax 2012“ je organizována Punto Design s.r.o., Punto Design s.r.o., sídlem V Jirchářích 12/1285, Praha 1, IČ 28253965 (dále jen „Vydavatel“ nebo „Punto Design“)2. Obchodní akce „Bimax 2012“ (dále jen „Akce“) má charakter prodejní akce s vyhlášenou slevovou incentivou a omezenou platností. 


Termín platnosti akce:

Podmínky Akce platí pro objednávky odeslané formou elektronické pošty, nebo doručené fyzicky v období

od 1.září 2012, 0.00 hod.

do 30.září 2012, 24.00 hod.


Místo pořádání akce: 

Provozovna č. 1003938035, Prezentační byt Pod Parukářkou 10, Praha 3 

nebo 

sídlo Punto Design s.r.o., V Jirchářích 12/1285, Praha 1

Platnost akce: Avizované slevové podmínky se aplikují na všechny objednávky uzavřené v místě pořádání akce a v termínu pořádání akce. 3. Obchodní podmínky akce:

3.a. Předmět nabídky. Předmětem nabídky v Akci je veškeré zboží vyráběné nebo dodávané spol. Bimax.

3.b. Podmínky slevy. Cenovou incentivu Akce představuje sleva ve výši 20%, která je v době platnosti Akce poskytnuta na celkovou cenu potvrzené objednávky zboží, které tvoří Předmět nabídky u spol. Punto Design s.r.o. Objednávka je považována za potvrzenou buď připsáním zálohové platby na účet Vydavatele, nebo písemným potvrzením přijetí objednávky Vydavatelem, přičemž za takové potvrzení se považuje i zpráva elektronické pošty odeslaná z domény puntodesign.cz

3.c. Kombinace dalších slevových nároků. Pokud se při objednání v Akci zákazník prokáže Zákaznickou kartou Punto Design, uznávanou partnerskou kartou třetí strany nebo jiným platným slevovým nárokem, bude na nákup aplikována taková sleva, jež vrací vyšší hodnotu slevy.

3.d. Náklady dopravy a montáže. Ceny platné v Akci zahrnují dopravu zboží na místo určené Zákazníkem na území hl.m.Prahy. Ceny platné v Akci nezahrnují náklady na montáž a sestavení. Slevové podmínky Akce se nevztahují na cenu dopravy, montáže a sestavení.


4. Tyto podmínky vstupují v účinnost dnem vydání, jímž je 27.8.2012

Za vydavatele

Ing. Martina Sládková v.r. 

Jednatelka Punto Design s.r.o.

Pavel Šindelář v.r.

Jednatel Punto Design s.r.o.