Cena od:

vč. DPH:29 534 CZK
bez DPH: 24 408 CZK
Designér: 
Luca Nichetto

Pro objednání nás
prosím kontaktujte!

Kontaktovat
Popis produktu: 

Originální soubor konferenčních stolků je novinkou z Milána 2018 od značky Kristalia. Minimalistický design, hravost a mobilita jsou hlavními body tohoto praktického doplňku. Konferenční stolek je vhodný do větších i menších prostor díky mobilitě a variabilnosti jednotlivých prvků. 

Design stolků je moderní a elegantní, konstrukce je pevná a kovová a pod deskou tak skoro nění vidět. Desky stolků díky tomu vypadají, že livitují v prostoru. Tato lehkost minimalismu je typická pro značku Kristalia. V letošním roce pod heslem redukcionismus se snaží dosáhnout maximální jednoduchosti a přidává současný trend - tolik potřebnou mobilitu. Sestavit si vlastní konstelaci může každý sám, konferenční stolek tak vyjde vstříc jak menšímu prostoru, tak i většímu. Hravost tomuto doplňku dodává inspirace uměním počátku 20.století.

Design stolků vyhovuje každému materiálu. Na výběr jsou desky ze dřeva, kovu, laminátu typu Fenix NTM nebo kamene. Všechny tyto materiály podpírá pevná kovová konstrukce. V nabídce jsou dvoumodulový nebo trojmodulový kombinace s různým tvarem a tloušťkou desky, k dispozici jsou ve dvou výškách.

Rozměry:

2 moduly - 40x80cm, v.31/41cm

3 moduly - 40x120cm, v. 31/41cm

 

Materiál:

kov, dřevo, laminát, kámen

 

Barvy:

konstrukce - černošedý lakovaný kov

deska dřevo - americký ořech

deska lakovaný kov - bílá, černá, šedá, červená, olivově zelená

deska Fénix NTM - černá, bílá, šedá

deska z kámene - krémová, šedá

 

 

 

Patri do kategorie: 

Chci se dozvědět více o tomto produktu

* povinné údaje