Powered by Smartsupp
Search
Search

Kicca barovka – pohodlná barová židle hraje barvami i možnostmi plastu

Moderní plastová pohodlná barová židle Kicca Kastel na disku s podnožkou

CENA OD:

VČ. DPH: 8 160
BEZ DPH: 6 744
VÝROBCE: Kastel >
DESIGNÉR: Designer not specified

PRO OBJEDNÁNÍ NÁS
PROSÍM KONTAKTUJTE!

POPIS PRODUKTU:

Jednoduchá a přitom rafinovaná moderní barová židle. Levná a přitom vysoko hodnocená pohodlná barová židle. Plastová barová stolička, pohodlná barová židle do kuchyně, funkční vysoká pracovní židle, praktická a navíc elegantní a konfigurovatelná barová židle s nastavitelnou výškou. To vše je barovka Kicca Kastel.

Barevná plastová barová židle se konfiguruje v barevných variantách sedákové skořepiny. Moderní čalouněné barové židle využívají částečného čalounění na sedáku nebo celočalounu přední části sedáku a opěráku. Pohodlná barová stolička díky vyvážené tuhosti a pružnosti skořepiny s podporou područek netlačí a není tvrdá. Samozřejmostí je u Kicca výběr několika typů podnoží barové stoličky, včetně výškově stavitelné a otočné barové nohy pro solidní barovou židli. Varianta s vysokým podvozkem na kolečkách umožňuje Kicca fungovat jako pracovní vysoká židle na kolečkách.

Barevné varianty a provedení skořepiny barové židle:

 • sedák a opěrák barovky v jednom kuse z plně probarveného matného polyetylenu: bílá, zelená, oranžová, červená, modrá, šedá, černá, holubí, tyrkysová
 • možnost čalounění pouze sedáku barové židle jako polštářku pevně spojeného s konstrukcí sedáku
 • možnost čalounění celé přední části sedáku i opěráku barové židle
 • vzorník materiálu nabízí desítky potahových látek, technických látek vč. renomovaných materiálů Kvadrat, několik typů syntetické kůže nebo barvenou pravou kůži

Rozměry a varianty podnoží: (šířka x hloubka x výška v cm)

 • moderní barová židle na čtyřech nohách pevná:  54 x 55 x 72/101
 • moderní barová židle na ližinách: 52/55 x 52/55 x 72/101
 • barová židle otočná na čtyřech nohách: 54 x 53 x 72/102
 • barovka otočná na trnoži: 48/54 x 53/55 x 56/84
 • vysoká pracovní židle na kolečkách, otočná: 66 x 66 x 64/94
 • výškově stavitelná barová židle na disku s podnožkou: 48 x 48 x 58-80
 • možnost volby lakovaného nebo chromovaného provedení podnoží barovky

Pohodlí při sezení na barovce Kicca je definováno skvěle vyváženým poměrem tuhosti a pružnosti sedákové skořepiny. Pohodlná barová židle netlačí a není tvrdá, ale zároveň není přehnaně poddajná a šetří tak zátěž bederních a zádových svalů. Zároveň je pohodlí barové židle Kicca podpořeno částečně vpřed vytaženým opěrákem, jehož rohy slouží jako opěrky loktů nahrazující područky.

Plastové tělo barové židle Kicca je vyrobeno z polyetylenu, který lze vybrat v několika barvách. Moderní plastové barové židle nabízejí plast probarvený, tedy ani případné škrábance neznamenají fatální problém. Matný plast působí měkce na dotek a jeho struktura odpovídá zátěžovému určení barové židle. Kicca tak nabízí hravě barevnou barovku v bílé, černé, červené, zelené, modré, tyrkysové, holubí či šedé a oranžové barvě.

Skořepina, nebo raději tělo barové stoličky Kicca zaujme částečně vpřed vytaženými rohy, které významně nahrazují područky, které výborně slouží jako podpěra pod lokty. Díky tomu celá židle působí odlehčeně, ale neslevuje z nabízeného pohodlí. Odlehčený vzhled a formaci spíše oblého tvaru obstarává vybraný průhled v opěráku.

Možnosti čalounění vychází jednak z volby částečného čalounění pouze sedáku barové stoličky, nebo celočalouněné barové židle v přední části sedáku i opěráku. Čalounění barové židle Kicca nabízí výběr z potahů desítek látek a technických materiálů několika vzorů a barevných odstínů. Látky jsou jak hladké, tak strukturované, na potah lze využít také koženku se vzorem kůže nebo syntetické kůže s hladkou strukturou. Vrcholné provedení potahu barovky nabízí barvená přírodní kůže.

Podnoží lze vybrat dle záměru buď odlehčené a subtilní na čtyřech nohách nebo na ližinách. Lakované verze podnoží barovky jsou velmi odolné k mechanickému poškození, také Kicca nabízí nohy nebo ližiny chromované, s extrémní odolností v zátěžovém použití. Barová židle Kicca může stát také na chromované barové noze s diskem a podnožkou, která umožňuje nastavení výšky. To je důležité nejen k pohodlí pro konkrétní postavu, ale i pro možnost využití u různých výšek barového pultu včetně standardní výšky kuchyňské pracovní desky.

Jako podnoží vysoké židle Kicca lze zvolit i variantu na vysokém podvozku se samobrzdicími kolečky, která dovoluje použití např. v dílenském prostředí nebo u neformálních jednacích stolů barové výšky. Kicca tak může být i vhodnou vysokou pracovní židlí na kolečkách.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOMTO PRODUKTU