Cena od:

vč. DPH:171 866 CZK
bez DPH: 142 038 CZK
Designér: 
R&S désirée

Pro objednání nás
prosím kontaktujte!

Kontaktovat
Popis produktu: 

Pohodlná sedačka, kterou lze doplnit o poufy v různých velikostech, vytváří svěží moderní a kompletní kompozici pro moderní interiér. Šetří prostorem a díky výraznému stylu, ve kterém se snoubí klasické prvky pohovky a zároveň nádech současnosti, může sloužit jako pohovka nebo jako originální doplněk sedací soupravy.

Nádech klasiky v moderním provedení, taková je pohovka Rollking, která může sloužit jako lenoška k minimalistické sedačce nebo samostatně zastat roli sedací soupravy doplněné o poufy. Sedačka navazuje na oblíbený britský styl chesterfield pohovek, ale přináší inovativní řešení jak klasický design zakomponovat do součastnosti. Ideálním doplňkem je rolovací polštářek, který tak oprošťuje sedačku od masivních opěrek a zároveň svým tvarem vzdává hold tomuto stylu.

Na výběr jsou poufy v různých velikostech, které lze zvolit v různých barvách. Celá kompozice je tak hravá a díky mobilitě si poradí s každým prostorem. Potah lze vybrat z velkého výběru látek, ecokůže či kůže. Nohy jsou z polypropylenu.

Materiál:

dřevo, kov, polyuretan, polypropylen

Potah:

látka, kůže, eco kůže - nesnímatelný

Rozměry:

*více variant, cena uvedená za základní kompozici sedačky 125x225cm+polštář 60cm+rolovací polštář (viz foto)

Chci se dozvědět více o tomto produktu

* povinné údaje