Cena od:

vč. DPH:93 625 CZK
bez DPH: 77 376 CZK
Designér: 
Alain Gilles

Pro objednání nás
prosím kontaktujte!

Kontaktovat
Popis produktu: 
Geometric Table je transformující se stůl, který mění tvar a hraje si s perspektivou: s hypnotickým vizuálním efektem vypadá rozdílně v závislosti na úhlu pohledu, v obytném prostoru působí s překvapivou osobností. Koncept je založen na principu siluety chameleona, počínaje základnou: jeho čtyři nohy ve tvaru kapky vypadají, že jsou silné a pevné a nebo ostré a tenké, společně tak hrají hru s naším vnímáním; až po působivou scénu, která se poodkryje, když procházíte kolem stolu: uvidíte štíhlou a půvabnou přítomnost danou zaoblenými tvary.
 

Deska stolu může být z masivního ořechu, leštěného dubu v odstínu šedý antracit nebo uhlí; v dýze ořechu Canaletto; v lesklé keramice: Calacatta, Gold Onice; keramice s hedvábným povrchem: Calacata s patinou; matné keramice: Ardesia šedá, Laurent; a v lesklém nebo matném mramoru. Nohy jsou matně z matně lakovaného kovu v odstínech bílá, bordó, mosazná žlutá, kávová hnědá, antracit šedá, zelená; bornzová, olověná, perlová zlatá, platinum.

Stůl je k dispozici také ve speciální hliněné ručně dokončené stěrce efekt terakota, která dává celému rámu sochařský vzhled.
 
Rozměry:

dl. 200 x hl. 108 / 250 x 112 / 300 x 120 / 300 x 140, v. 75 cm

ø 120 / 140 / 160 / 180, v. 75 cm

Chci se dozvědět více o tomto produktu

* povinné údaje